Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Kolejny już drugi oszust z UK

No i znów padłam ofiarą kolejnego zachodniego demokraty z Bubwith, Selby, UK. Strata 80 zł. Jednym zdaniem napisał, że po 13 dniach czekania nie ma przesyłki. Pay Pal natychmiast kasę zablokował, a dziś zwrócił ją Anglikowi. Jego dowód w postaci 1 zd...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 237 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zmiany w przepisach o podatku VAT w Niemczech

Witam,Mam pytanie do sprzedawców, którzy oferują swoje produkty w Niemczech.Pewnie spotkaliście się z informacją aby przesłać zaświadczenie o odprowadzeniu Vat w Niemczech. Jak to rozwiązaliście? Macie takie zaświadczenie? Więcej info: https://strefa...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 712 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Niemiecki VAT i zaliczenie faktury prowizyjnej w koszty ?

Witam. Od maja 2018 roku ebay nalicza prowizję brutto, co za tym idzie faktura jest z 19% vatem. Czy udało się komuś dogadać z ebay na naliczanie prowizji netto jak to było do maja 2018 roku i faktury na zasadach wewnątrzunijnych ? Czy może Ktoś ma w...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 271 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z wystawieniem aukcji. Dziwne pytanie zabezpieczające.

Witam.Dawno nie korzystałem z opcji sprzedaży na ebay.com i trafiłem na następujący problem:Po wypełnieniu formularza sprzedaży przedmiotu klikam ,,List item" i wyświetla się komunikat:,,Potwierdź swoje kontoOdpowiedz na pytanie zabezpieczająceJaka i...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 217 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaz do USA odprawa celna pytanie?

Witam mam pytanie wysyłka do USA gdy sprzedam przedmiot nie mam działalności a tym samym nie mam Numer EORI (nadawcy) wiec mogę wysłac jako ( Próbki, prezenty lub przedmioty niepodlegające sprzedaży) ale w delaracji wpisze sprzedałem np za 10 000 zł ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 345 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż prywatna z Polski do Anglii

Cześć, chciałbym wystawić przedmiot znajdujący się w Polsce na sprzedaż w Wielkiej Brytanii jako osoba prywatna W związku z tym mam kilka pytań:1. Czy w cenę kup teraz należy doliczyć automatycznie nasz podatek VAT ( tj 23%)2. Przedmiot znajduje się ...

Kolejny oszust z UK.

05-11-2019 sprzedałam dla Anglika CD za 150 zł. Długo się nie pocieszyłam, bo na 2 dzień napisał, że chce anulować, bo to kupił brat na jego koncie, potem, że już taki CD kupił gdzie indziej. W 7 mailach tłumaczyłam, że poniosłam koszt prowizji 15 zł...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 200 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Spadek sprzedaży na niemieckim ebay.

Witam, mniej więcej od miesiąca spadła mi sprzedaż na niemieckim ebay . Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to , że stało to się z dnia na dzień i to , że spadek jest o 80% ! Macie podobnie ??

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2701 Wyświetlenia
  • 12 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż zabawek - UK/NL

Witam, chciałbym sprzedawać zabawki pluszowe, z miękkim wypełnieniem na rynek UK oraz NL. Poprzez sklep zarejestrowany na ebay.pl. Zabawki chcę kupować w polskich hurtowniach. W związku z tym mam kilka pytań: 1. Czy wystawiając tego tyku produkty, eb...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 136 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z wystawieniem produktów na zagranicznym ebay.

Problem z ebay.Mam założone i zweryfikowane konto w ebay pl, wykupiłem duży sklep z myślą o ebay uk. Na początku udało się wystawić jedną ofertę na PL i od tego czasu nie można już nic wystawić ponieważ pokazuje się komunikat:"Wygląda na to, że wystą...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 201 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedawanie na niemieckim ebay

witam mam problem , ponieważ chce wystawić aukcję na ebay DE i przy wystawaniu wyskakuje takie cos: Wygląda na to, że jest problem z tą ofertą. Wygląda na to, że nie ma aktywnego konta PayPal dla podanego adresu e-mail. Dodam , że aukcje na polskim e...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 295 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

jak uporać się z ebay. com i nieuczciwym kupującym

Witammam poważny problem z kupującym i z bezdusznymi pracownikami ebay.comw dniu 1/07/13 sprzedałem przez ebay.com sztylet do USAsztylet wysłałem kupującemu 16/07/13 ,ponieważ kupujący chciał wylicytować jeszcze zegarek który wstawiłem na licytację w...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 4087 Wyświetlenia
  • 22 odpowiedzi
  • 2 podziękowania

Rejestracja na EBAY.COM, wysyłka do UE a recykling!!

Proszę o pomoc!Dzwoniłam już wszędzie, nikt nie potrafi udzielić mi wiadomości.Chcę założyć konto na EBAY.com lub Co.Uk z możliwością wysyłki do UE.I teraz problem recyklingu.Bo kierując się tym, co przypuszczają urzędznicyn z którymi rozmawiałam, w ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 222 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań