anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż na ebay.pl a widoczność produktów dla kupujących w UK?

1. Jeśli sprzedaję produkty na ebay.pl to widzą je kupujący korzystający z ebay.co.uk?

 

Zacząłem się rejestrować na ebay.co.uk, ale mnie przerzuciło na ebay.pl. Pewnie z powodu polskiego adresu firmy.

 

2. Czy trzeba "przenieść się" na ebay.com?

 

 

Z góry dziękuję za info.

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Sprzedaż na ebay.pl a widoczność produktów dla kupujących w UK?

Lektura tego watku pomoze odnosnie widocznosci aukcji

http://community.ebay.pl/question/Dla-Sprzedawc%C3%B3w/Nie-Wida%C4%87-Mojej/2000000297?&#msg20000007...

Aukcje sa widoczne na innym ebay niz ten na ktorym ja wystawiles jesli kupujacy zaznaczy opcje “szukaj na calym ebay” w wyszukiwaniu zaawansowanym (niestety, niewielu kupujacych korzysta z tego dodatkowego klikniecia). Moze czesciej uzywaja tej opcji kolekcjonerzy, poszukujacy artykulow trudnych do zdobycia lub typowo regionalnych.

Niektore Ebaye wyswietlaja wyniki wyszukiwan z innych portali jesli starcza na to czasu wyszukiwarce.

Pamietac nalezy ze wyszukiwarka umieszcza w wynikach wyszukiwania tylko tyle aukcji ile zmiesci sie w ustalonej ramie czasowej wiec nie zawsze starczy czasu aby twoja aukcja zostala tam umieszczona jesli znajduje sie na innym Ebay niz rodzimy ebay wyszukiwarki.

Najkorzystniejszym jest wystawianie swojego towaru na tym Ebay na ktorym jest na niego popyt. Najwiekszy popyt jest tam gdzie jest najwiekszy ruch. Najwiekszy ruch jest na www.Ebay.com

Wystawiaj na Ebay.com gdzie za drobna oplata aukcja bedzie widoczna na Ebay w UK.
I vice verse, mozesz wystawic na UK a za drobna oplata zakupisz widocznosc na .com.

Z regul Ebay.com:
http://pages.ebay.com/help/sell/globalexposure.html

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Sprzedaż na ebay.pl a widoczność produktów dla kupujących w UK?

Ale na ebay.com też nie mogę sie zarejestrować z polskim adresem.. Czy ktoś znalazł na to jakieś roziwązanie?

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Sprzedaż na ebay.pl a widoczność produktów dla kupujących w UK?

nie musisz rejestrowac sie na ebay.com aby moc tam wystawiac > zaloguj sie polskim loginem na ebay.com i wystaw tam bezposrednio

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Sprzedaż na ebay.pl a widoczność produktów dla kupujących w UK?

Zastanawiam się, czy nie wprowadzono w życie pomysłów Facebooka, że np. nasze aukcje są widoczne dla nas i dla tych na których pozwoli algorytm e-bay. Dla większości one są niewidoczne. Tak miano zrobić na Facebooku, aby krzywdzące wpisy były widoczne tylko tym co je umieścili. Aby nie wyciekały do wszystkich. Celem była ochrona ludzi przed hejtem, a jednocześnie radość tych co pisali. Oni je widzieli, ale ci co mieli nimi dostać po uszach już ich nie widzieli. Nie widzieli też inni i nie mogli przyjmować często kłamstw za prawdę.
Nie szkodzić, a chronić. To dla ochrony ich anglo-saskiego rynku.
No bo jak to niby jest, że sprzedaję np. CD. Muzyka zachodnia, więc znają ją i na zachodzie. Ja mam po 1-3 wejścia i to często przez algorytm sprawdzający e-bay, a ci w USA mają na ten sam tytuł wejść 400. Tam handel idzie pełną parą, a u nas ledwo, ledwo, 1-2 CD na miesiąc.

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź