Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Spór o nieotrzymanie przedmiotu po godzinie od płatności

tak tak,pyapal na to pozwala.Przed założeniem sporu kupujący groził mi założeniem sporu,na odpowiedź w nocy czekał całe 15 minut i już nie mógł się doczekać.Miałem już szukać nocnej poczty w Krakowie i pędzić 65 km może na godzinę 12 w nocy bym się w...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 379 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie potrafie wystawic aukcji PROBLEM

Witam mam duży problem nie potrafie wystawić aukcji wystawiłem parę aukcji dzień pózniej chciałem wystawic ponownie loguje sie po zalogowaniu wchodzę na sprzedaż ponownie wysykauje mi Panel logowania wpisuje login i hasło wyskakuje mi bład nie popraw...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 226 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak założyć konto na angielskim ebay? Polski ebay daje dużo ograniczeń...

Hej, Jak założyć konto na angielskim ebay, z Polskim adresem firmy. Konto na ebay.pl jest bez sensu bo jest bardzoe mała szansa aby moje aukcje były widoczne na ebay.co.uk (dużo na ten temat czytałem) a zależy mi na rynku angielskim. Macie jakieś pom...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 9454 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Brak zapłaty

Mam problem z niemieckimi licytantami którzy notorycznie nie płacą za wygrane aukcje, jak to jest z tym wpisywaniem ostrzezen przez ebay, niektórzy w tym kalekim systemie opinii (zawsze pozytywnie) mają w pozytywach po 20 i więcej wpisów od wystawion...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 336 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Spór Paypal

Dziękujemy za skontaktowanie się z firmą PayPal w sprawie apelacji sprawy o numerze identyfikacyjnym: PP-002-817-867-254. Panie Jerzy, sprawdziłam Pańską apelację i potwierdzam, że numer monitoringu przesyłki wskazuje dostarczenie dnia, 31/12/2013 dl...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 656 Wyświetlenia
  • 9 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak zachować sprzedane przedmioty na aukcjach?

Witam, Pytanie jak w temacie, jak zrobić aby sprzedane przedmioty na aukcjach nie zerowały się, tylko wystawiały ponownie na aukcji? Mam sklep i korzystam z reguły automatyzacji, "wystawiaj do skutku". Nie wiem co źle robię. Bardzo proszę o pomoc.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 432 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Oszukany przeż nieuczciwych kupujących

Witam do tej pory sprzedawałem swoje usługi na ebayu beż żadnego problemu póki nie trafiłem na kogoś kto próbuje popsuć mój pozytywny wynik w komentarzach. Dostałem dwa negatywne komentarze z dwóch różnych kont po wykupieniu moich aukcji z kont osób ...

Prowizja w Euro za sprzedaż w Polsce?

Witam,Mam taki problem:Udało mi się sprzedać kilka przerdmiotów na ebay.pl.Dzisiaj grzebiąc w ustawaieniach trafiłem na "opłaty" w koncie sprzedawcy. O dziwo wszystkie opłaty są naliczane w walucie Euro. "Cena końcowa: 25,00 zł (aukcja z licytacją), ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 293 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

FAktura za Ebay,waluta

W jakiej walucie dostajecie fakture z Ebay ? Ja dostaje Fakture z Ebay Europe Luxemburg w $$, odpisali mi,ze dlatego,ze zarejestrowalem sie na Ebay.com. Nie wiem jak to teraz rozliczac w deklaracjach VAT-EU, przeliczac na euro ?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 744 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wystawienie aukcji - blokada

WItam,chce wystawić swoją pierwszą aukcje ale nie mogę.Nie chce sprzedawać za granicą tylko w PL.Szukam jakiś ustawień ale nie wiem co mam ustawić żebym mógł dokończyć wystawienie aukcji. W tej chwili nie możesz prowadzić sprzedaży za granicę.Zanim b...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 391 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zagraniczni sprzedawcy na ebay.pl

Witam,Powoli przygotowuję się do sprzedaży na ebay.de, z wielu tematów wyczytałem że sprzedaż na ebay.pl jest bezcelowa, zauważyłem jednak że wielu sprzedawów zagranicznych sprzedaje na ebay.pl z powoedzniem. Jeżeli np wszedłem w artykuły dom i majst...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 493 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Odkąd wprowadzono prowizję od wystawiania monet w numizmatyce?

Od lat wystawiam monety i było to zjawisko bezpłatne. Kilka dni temu ponowiłem wystawienie zakończonych kilkunastu monet i dziś dostałem fakturę do zapłaty z naliczeniem 0,35 zł za każdą aukcję.Nie dostałem żadnego maila, czy innego powiadomienia o w...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 432 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 1 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań