anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zagraniczni sprzedawcy na ebay.pl

Witam,

Powoli przygotowuję się do sprzedaży na ebay.de, z wielu tematów wyczytałem że sprzedaż na ebay.pl jest bezcelowa, zauważyłem jednak że wielu sprzedawów zagranicznych sprzedaje na ebay.pl z powoedzniem.

 

Jeżeli np wszedłem w artykuły dom i majsterkowanie z opcja wyszukiwania ebay.pl jest tam 80% auckji z zagranicznymi sprzedawcami. Dlaczego oni sprzedaja a nam nie jest to pisane czy może coś przeoczyłem ?.

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Zagraniczni sprzedawcy na ebay.pl

proszę wskaż mi chociaz jeden login, sprzedaje na ebayu od 7 lat i jakoś do tej pory nie zauważyłem aby zagraniczni sprzedawali na PL, tym bardziej ze kategorie nie są rozbudowywane od początku istnienia ebay.pl czyli od 2005 roku, jakies tam niewielkie zmiany zaszly ale tylko nie wielkie

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Zagraniczni sprzedawcy na ebay.pl

Może coś źle patrzę ale jesli wejde np w jakaś kategorię i widzę aukcje, jest ustawiona opcja ebay.pl to znacy że produkty są wystawione na ebay.pl ?, czy produkty są wystawione na ebay.pl jeżeli jest zaznaczona opcja " z polski"

 

http://www.ebay.pl/itm/4x-AA-Akku-Sanyo-eneloop-XX-Serie-Hochleistungs-Akkus-2550mAh-L-R6-/400523607...

 

 

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Zagraniczni sprzedawcy na ebay.pl

to nie tak 🙂

 

on wysyła min. do PL, dlatego jak wejdziesz albo w szukajke albo poszukasz po kategoriach to widzisz jego aukcje na ebay.PL ale on wystawia aukcje na ebay.de

 

ale zapewniam Cię, ze im sie nie oplaca tutaj wystawiac, fakt zaplacą tylko 35 groszy, a nie 35 eurocentów jak u siebie, ale nic nie sprzedadzą, wystawianie na ebay.pl to dla sprzedawców  jest strata czasu 😉

 

ja tutaj od 2007 roku nie wystawilem ani jednego przedmiotu na sprzedaz i raczej to nie nastąpi wcale 😜

 

 

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Zagraniczni sprzedawcy na ebay.pl

Zagraniczni sprzedawcy moga sprzedawac na Ebay.pl tylko z wysylka na Polske. Kiedys nie bylo tego ograniczenia i wielu wykorzystywalo niskie oplaty na Ebay.pl ale, kilka dobrych lat temu, Ebay poszlo po rozum do glowy i odcieli sobie te czesc dochodu. Pogratulowac pomyslu.
Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź