anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oszukany przeż nieuczciwych kupujących

Witam do tej pory sprzedawałem swoje usługi na ebayu beż żadnego problemu póki nie trafiłem na kogoś kto próbuje popsuć mój pozytywny wynik w komentarzach. Dostałem dwa negatywne komentarze z dwóch różnych kont po wykupieniu moich aukcji z kont osób które ani nie zapłaciły ani nawet się ze mna nie skontaktowyły. Proszę mi powiedzieć jak mam walczyć z tak nieuczciwymi osbami na ebayu. Czy ja mam w ogóle szanse na usunięcie tych negatywnych niesłusznych komentarzy? Napisałem już  w tej sprawie do ebay. Wysłałem prośbe o unieważnienie negatywa, ale ponieważ oni chcą abym miał te negatywy, odrzucili moją prośbę. Jeśli ebay nie może nic z tym zrobić to jest chore. Ponieważ każdym może założyć konto, kupić od kogoś aukcje i poźniej od razu wystawić negatywa ?! 

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Oszukany przeż nieuczciwych kupujących

Oba komentarze zostały usunięte przez ebay. Bardzo ładnie się z tym uwineli.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Oszukany przeż nieuczciwych kupujących

Witaj

 

z reguły Ebay usuwa takie komentarze. miałem dwa przypadki Negatywnych komentarzy po zakupach i oba zostały usunięte, ogólnie Ebay działa dużo lepiej w tej kwesti niż konkurencja.

 

Musisz cierpliwie poczekać na reakcję Ebay chyba że przedmioty transakcji które sprzedawałeś są wyłaczone z handlu ale sądząc po liczbie aukcji związanych z LOLem raczej nie .

 

Pozdrawiam

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Oszukany przeż nieuczciwych kupujących

Zgłosiłem oba konta na ebayu, że to oszuści. Z okna pomocy również napisałem, że zostałem oszukany i dostałem niesłuszne komentarze. Czekam na reakcje ebay-a. Ile czekałeś na usunięcie komentarza, prosze powiedz też jakś drogą to załatwiłeś. Jak się kontaktowałeś z ebayem w tej sprawie.

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Oszukany przeż nieuczciwych kupujących

Oba komentarze zostały usunięte przez ebay. Bardzo ładnie się z tym uwineli.

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź