anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zachować sprzedane przedmioty na aukcjach?

Witam, Pytanie jak w temacie, jak zrobić aby sprzedane przedmioty na aukcjach nie zerowały się, tylko wystawiały ponownie na aukcji? Mam sklep i korzystam z reguły automatyzacji, "wystawiaj do skutku". Nie wiem co źle robię. Bardzo proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Jak zachować sprzedane przedmioty na aukcjach?

Podaj jakis przyklad wizualny se swojego sklepu  Przyczyn moze byc kilka   Na przyklad sprzedales wszystko albo nie zaznaczyles W Kup Teraz ile masz  sztuk.

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Jak zachować sprzedane przedmioty na aukcjach?

Nie wiem czy ja dobrze rozumiem ale piszesz o aukcjach czy kup teraz. Jezeli chodzi o aukcje to nie da sie tego zrobic

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Jak zachować sprzedane przedmioty na aukcjach?

Dziękuję za odpowiedź, moje pytanie dotyczy oczywiście formatu kup teraz i aukcji, w których przedmioty nie sprzedały się do końca.Podaję nr aukcji na ebay.de:261506744033. -spodnie dresowe.Wklejałem linka, ale post z linkiem jest natychmiast usuwany.

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Jak zachować sprzedane przedmioty na aukcjach?

Oczywiście mam na myśli tylko format kup teraz i aukcje na których zostają niesprzedane przedmioty. Aukcje w większości mam z wariantami, nie wiem czy ma to znaczenie. Nie wiem jak pokazać przykład ze sklepu, bo usuwa mi natychmiast post z linkiem.

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Jak zachować sprzedane przedmioty na aukcjach?

nie wiem, gdzie tkwi blad, bo ja mam aukcje wazne do odwolania, i umnie jest wszystko ok, a rekordowa odnawia mi się od ponad 3 lat

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź