anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odkąd wprowadzono prowizję od wystawiania monet w numizmatyce?

Od lat wystawiam monety i było to zjawisko bezpłatne. Kilka dni temu ponowiłem wystawienie zakończonych kilkunastu monet i dziś dostałem fakturę do zapłaty z naliczeniem 0,35 zł za każdą aukcję.
Nie dostałem żadnego maila, czy innego powiadomienia o wprowadzeniu opłat. Kiedy wystawiałem te monety hurtem widniało jak byk, że opłata za wystawienie “0” zł.
Czy może mi ktoś wytłumaczyć, o co tu chodzi.
Znalazłem cennik e-bay, ale bez daty wprowadzenia i tam o dziwo teraz zwolnione są tylko CD, DVD,. Książki. Wynika z tego, że monety są objęte opłatami. Tylko dlaczego nikt mi o tym nie napisał, że od któregoś tam dnia to nastąpi.
To jakieś polowanie na jelenia i zarabianie na braku doinformowania.
Przecież to jakiś skandal. Moneta sprzedaje się raz na parę miesięcy, a po wprowadzeniu podwyżki na poczcie za wysyłkę za granicę to raczej koniec sprzedaży.
Proszę niech ktoś kumaty mi odpowie.
Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Odkąd wprowadzono prowizję od wystawiania monet w numizmatyce?

musiales dawno nie wystawiac, bo te oplaty są juz od bardzo dawna, od 3 lat jak nie więcej

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Odkąd wprowadzono prowizję od wystawiania monet w numizmatyce?

Sprzedaż na e-bay jest tak niska, że od lat mam wystawiane te same monety w tych samych opcjach. Kiedyś menager sam ponawiał zakończone aukcje, ale odkąd stał się płatnym robię to ręcznie, po kilkanaście aukcji na raz. Dotąd nigdy nie miałem żadnych opłat, a tu nagle od wystawienia 14.05.2014 zaczęto pobierać opłatę 0,35 zł od aukcji.
Nie miałem żadnej informacji na maila, nie widziałem żadnego komunikatu o zmianie opłat i z nienacka obciążono mnie nimi. Jak wystawiam czytam wszystkie komunikaty i figurowało za wystawienie jak poprzednio "0" zł.
Nie wiem czy to działanie z premedytacją, aby z nas ściągnąć ile się da, albo pomyłka ich automatu i powiadamiań.
Uważam to za bezprawne ograbianie, bez powiadomienia, bez dania nam szansy wyboru.
Gdybym miał jakieś info to przecież mogłem te aukcje ponowić w opcji "licytacja" i dalej nie płaciłbym za wystawianie.
Ktoś zawalił, a ja mam za to teraz zapłacić.

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź