Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Zalozenie konta na ebay.de

Witam, Czy obywatel Polski majacy konto bankowe w Niemczech i skrzynke na niemieckiej poczcie moze na tej podstawie zarejestrowac sie na ebay.de? Pozdrawiam i dziekuje za odp

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 695 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kontakt mailowy z ebay.com - czy możliwy?

Czy istnieje adres mailowy na amerykańskiej obsługi kienta? Zgłosiłem się z moim problem do obsługi ebay.pl, odpowiedzili .zgłoś się Pan do ebay.com - my nic nie możemy podając link do pytań i numerów telefonów. Nie czyje się na siłach aby dzwonić do...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 3444 Wyświetlenia
  • 8 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

opcje wysyłki na ebay.de

Witam, wystawiłem aukcję na ebay.de z opcją wysyłki tylko do Europy, ale na stronie aukcji są tylko Niemcy jako jedyny kraj. Czy ktoś może mi pomóc w tym temacie jak to zmienić? Z góry dziękuje za pomoc i informacje. Pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 552 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Niemiecki Menedżer Sprzedaży - zna się ktoś?

witajcie, Mam wykupiony sklep na niemieckim ebayu, korzystam z ich menedżera sprzedaży. Może mi ktoś doradzić w jaki sposób połączyć w tym menedżeże kilka transakcji od jednego użytkownika w jedną? Klient kupi u mnie coś, zapłaci, kupi coś innego, za...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 161 Wyświetlenia
  • 8 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Po ilu komentarzach "intelektualiści" z PayPal przestają blokować

przychodzące płatności ? Nie dość że zatrudniani są tam ludzie bez elementarnej znajomości prawa i w ogóle czasami myślę, że bez elementarnej znajomości logiki, to jeszcze cały czas szarogęszą się naszymi pieniędzmi. Ja uważam, że PayPal.pl zatrudnił...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 99 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka do USA - bardzo proszę o pomoc

Witam, Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób najlepiej wysłać towar do USA . Czy poczta polska to dobry wybór ?Wartość paczki to 250zł (spray na włosy) . Czy należy wypełnić jakieś specjalne druki , deklaracje celne ? Czy po prostu wysłać jako list ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 5980 Wyświetlenia
  • 9 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z kupujacym - przedmiot niezgodny z opisem, spór i zwrot

Sprzedałem przedmiot za granicę (używana część rowerowa). Kupujący stwierdził iż przedmiot jest niezgodny z opisem, otworzył spór. Ponieważ ugodowy i bezkonfliktowy ze mnie człowiek zgodziłem się na zwrot pieniędzy i zwróciłem mu całą kwotę (poprzez ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 95 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak zacząć sprzedaż - potrzebuje paru podstawowych informacji

Witam, Chce na ebayu sprzedawać emaliowane szyldy, prowadziłem już pare testow, wystawialem aukcje, ale nadal jest to dla mnie czarna magia. Poprzez ten serwis chce trafić głównie do klientów w UE (UK, DE, F itp), a także na rynek USA. 1. Czy powinie...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 90 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

problem ze zwrotem prowizji na ebayu UK

Witam, mam problem z odzyskaniem prowizji. 2 tygodnie temu sprzedałem przedmiot na ebayu. Kupujący zamilkł. Mimo licznych maili z mojej strony z prośbami o zapłatę, nie było odzewu. Aż do dzisiaj. Kupującemu przypomniało się, że jednak chce kupić wyg...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 56 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

"Ważne do odwołania"

Witam. Sprzedaje poprzez ebay.uk. Czy za aukcje "Ważne do odwołania" ebay pobiera za wystawienie tylko raz, czy tez co 30 dni? Niby aukcja oficjalnie nie ma daty zakonczenia (az sie towar wyprzeda), ale w panelu aukcja ma odliczany czas do konca. Pyt...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 113 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Potwierdzenie nr tel na Ebay.uk i Ebay.de

Witam.Przedwczoraj Ebay uk. i Ebay.de zażądały ode mnie potwierdzenia nr telefonu,podejrzewam,że w związku z faktem,iż sporo sprzedaję na tych serwisach.Konto oczywiście firmowe,bdb noty.Wpisałem nr komórkowy na różne sposoby i wciąż wyskakuje komuni...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 884 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Potwierdzenie tożsamości

Witam Chciałem zacząć sprzedawać na ebay.uk , poproszono mnie o potwierdzenie tożsamości jednak popełniłem błąd i wykorzystałem swoje 3 szanse i teraz wyskakuje mi że muszę skontaktować się z konsultatnetem ale numer jest w USA , czy istniej "polska"...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 266 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż do Niemiec a podatki?

Witam serdecznie!Czy może ktoś z Szanownych forumowiczów orientuje się lub prowadzi taki typ działalności. Chodzi mi o to czy w przypadku prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce mogę poprzez zarejestrowane konto na Ebay.pl dokonywać sprzedaży ...

Autorzy z największą liczbą podziękowań