Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Rozwiązane! Uwaga krętacz z Włoch !

Warning for all overseas sellers. I was cheated by a buyer from Italy The dishonest buyer, after receiving the parcel, figured out that the item was damaged and informed Ebay and PayPal about it. He sent pictures, or rather a small fragment of a pict...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 165 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

Brak możliwości dodania numeru monitorowania przesyłki

Witam Od kilku dni nie da się dodać numeru monitorowania z poczty polskiej do systemu ebay- pisze spróbuj ponownie później- ktoś się orientuje czy są jakieś problemy techniczne? Jeśli chodzi o innych przewoźników to nie ma problemu z dodawaniem przes...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 127 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż na ebay niemieckim

Witam,mam pytanie czy żeby oferować swój towar na e-bayu niemieckim, trzeba mieć oddzielne konto zarejestrowane na e-bay.de? Czy można skorzystać z polskiego?Próbowałem dodawać oferty i wyskakuje błąd, przekierowuje tak jakby na e-bay.pl i żeby skont...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 298 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Global do USA

https://www.poczta-polska.pl/hermes/uploads/2021/03/Wykaz-kraj%C3%B3w-lub-terytori%C3%B3w-oraz-przewidywany-czas-realizacji_1.04.2021.pdf Czy brać to na poważnie?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 123 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! NAMIBIA AFRYKA EUR1

Dzień dobry,Trafił do mnie inwestor z Afryki a dokładnie z Namibii. Doszło do transakcji, odbiór towaru został zlecony przez inwestora. Zgłosiła się do mnie agencja celna z Holandii skąd towar będzie wysyłany kontenerem.Aby agencja mogła wystawić dok...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 83 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! UE - klient indywidualny, a klient biznesowy

Dzień Dobry. Posiadam zarejestrowane konto jako firma. Chciałby zaoferować swoje produkty klientom zagranicznym. W związku z czym chcę wystawić aukcje na ebay.com. Proszę o wyjaśnienie w jaki sposób rozgraniczyć cenę w aukcji pomiędzy klientem firmow...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 955 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Sprzedaz do USA - podatek naliczony przez Ebay

Cześć, Dziś skończyła się moja aukcja na ebay.com którą wygrał kupujący ze stanów. Do ceny sprzedaży ebay doliczył podatek którym obciążyl kupującego i który następnie odliczył od mojego wpływu na paypal analogicznie jak zostało zrobione z "opłatą". ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 653 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedawanie usług za granicę do różnych państw

Witam. Na ebayu jestem nowy, do tej pory sprzedawałem swoje usługi na stronach dla freelancerów. Chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy na które nie mogę znaleźć odpowiedzi w google.1) Czy żeby sprzedawać swoje usługi do np niemiec, wielkiej brytani, ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 311 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rechnung (faktura) dla kupujacego na ebay.de

Witam Na niemieckim ebayu mozna wystawic klientowi fakture vat. Mozna ja wyslac, mozna wydrukowac. Opcja nazywa sie: Vorlage zur Rechnungslegung mit Ausweis der Umsatzsteuer.Wchodze na niemiecki vat i chcialem sobie uproscic zycie i wystawialem klien...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1241 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

faktury VAT UE, paragony poza UE

Mam pytanie bo zmieniły się jakoś przepisy od stycznia 2021...1. Sprzedaję klientom prywatnym z UE oraz poza UE drobne towary, zawsze wystawiałem na wszystko paragony z 23%VAT...ale aktualnie co mam robić?klient z UE - musi być faktura na 23%VAT? a n...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 251 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Reklama Ebay.de

Czy do aktywacji reklamy na Ebay.de muszę mieć tam założony sklep czy wystarczy sklep założony na Ebay.pl? Nie ukrywam, że sklep na PL jest o wiele tańszy. Dodam, że na PL mam status "Najlepszy Sprzedawca" a żeby zrobić to na DE muszę mieć sprzedaż a...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 89 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Paczka dotarla pieniadze zwrocone przez ebay kupujacemu co mam zrobic

Witam jakis czas temu sprzedalem przemiot na ebay.uk towar zostal wyslany do kupujacego z Kanady. Towar nie dotral w wyznaczonym terminie zosta otwary spor ze brak towar po bardzo szybkim czasie spor zostal rostrzygniety przez ebay i kupujacy otzrmal...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1400 Wyświetlenia
  • 9 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Waluta sprzedaży, język opisu przedmiotu, wykluczenia w dostawie

Konto mam na ebay.pl. Produkty fizycznie będą w PL, a wysyłka tylko do Europy i GB. Wystawiając z Ebay.pl klientom z Europy cena będzie się wyświetlać w PLN, a mikro cyframi w EURO (marketingowo jest to słabe) i defaultowy opis przedmiotu będzie w ję...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 124 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań