anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości dodania numeru monitorowania przesyłki

Witam 

Od kilku dni nie da się dodać numeru monitorowania z poczty polskiej do systemu ebay- pisze spróbuj ponownie później- ktoś się orientuje czy są jakieś problemy techniczne? Jeśli chodzi o innych przewoźników to nie ma problemu z dodawaniem przesyłki.

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Brak możliwości dodania numeru monitorowania przesyłki

 

Coś jest z tym nie tak od dłuższego czasu. Ja dodaję nry przesyłek poprzez eBay.com do przedmiotów sprzedanych na eBay.pl. Spróbuj tego samego.

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Brak możliwości dodania numeru monitorowania przesyłki

Rzeczywiście jest jednak jakaś usterka. Dziś próbowałem dodać 3 numery przesyłek. Udało się tylko w jednym przypadku, a w pozostałych dwóch system odmówił posłuszeństwa. Napiszę skargę w tej sprawie, wykorzystując formularz kontaktowy. Oczywiście po angielsku, bo eBay zaoszczędził na polskojęzycznych konsultantach. Niech pan zrobi podobnie, może to ich zmobilizuje.

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Brak możliwości dodania numeru monitorowania przesyłki

Przed chwilą udało mi się dodać wszystkie numery przesyłek. Metoda dość prosta, choć uciążliwa - kilkanaście razy pod rząd klikałem na przycisk zatwierdzający dodanie numeru, pomimo wyświetlonego komunikatu, że coś poszło źle. Skargę oczywiście wysłałem, choć nie otrzymałem odpowiedzi. Niemniej to drobiazg, bo od 1-ego czerwca wystawienie każdej oferty będzie kosztowało... 1,50 PLN i dopiero wtedy tu się zaroi od rozpaczliwych komentarzy.

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź