Uwaga krętacz z Włoch !

Warning for all overseas sellers.

I was cheated by a buyer from Italy

The dishonest buyer, after receiving the parcel, figured out that the item was damaged and informed Ebay and PayPal about it.

He sent pictures, or rather a small fragment of a picture of his damaged item, not the one who bought from me, but his similar to mine, and convinced PayPal that he received the damaged one.

PayPal decided that the buyer would return the goods, he would get a refund, and it happened, the buyer only returned not the goods, but something similar to the goods.

For PayPal, it is important that the package has been delivered to me, but what was inside does not count.

I warn everyone because I have lost a lot of money.

Note the crooked man uses the email: marco roma

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Uwaga krętacz z Włoch !

Ostrzeżenie dla wszystkich sprzedających za granice.

Zostałem oszukany przez kupującego z Włoch o nicku : cartago_delenda_est
Nieuczciwy kupujący (Marco Zerlin) po otrzymaniu przesyłki wymyslił sobie że przedmiot dotarł uszkodzony i poinformował o tym Ebay i PayPal.

Przesłał zdjęcia, a raczej mały fragment zdjęcia swojego uszkodzonego przedmiotu, nie tego który kupił ode mnie tylko swój podobny do mojego i wmówił PayPalowi że otrzymał uszkodzony.

PayPal podjął decyzję żeby kupujący zwrócił towar to otrzyma zwrot pieniędzy , i tak się stało , kupujący zwrócił tylko nie towar a coś podobnego do towaru.

Dla PayPala liczy się że paczka do mnie dotarła ale co było w środku to się nie liczy.

Ostrzegam wszystkich bo straciłem dużo pieniędzy.

Uwaga oszust posługuje się emailem : markforcoke@gmail.com

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Uwaga krętacz z Włoch !

Ostrzeżenie dla wszystkich sprzedających za granice.

Zostałem oszukany przez kupującego z Włoch o nicku : cartago_delenda_est
Nieuczciwy kupujący (Marco Zerlin) po otrzymaniu przesyłki wymyslił sobie że przedmiot dotarł uszkodzony i poinformował o tym Ebay i PayPal.

Przesłał zdjęcia, a raczej mały fragment zdjęcia swojego uszkodzonego przedmiotu, nie tego który kupił ode mnie tylko swój podobny do mojego i wmówił PayPalowi że otrzymał uszkodzony.

PayPal podjął decyzję żeby kupujący zwrócił towar to otrzyma zwrot pieniędzy , i tak się stało , kupujący zwrócił tylko nie towar a coś podobnego do towaru.

Dla PayPala liczy się że paczka do mnie dotarła ale co było w środku to się nie liczy.

Ostrzegam wszystkich bo straciłem dużo pieniędzy.

Uwaga oszust posługuje się emailem : markforcoke@gmail.com

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź