Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Rozwiązane! Płatność PayPal

Sprzedaż na ebay.deNapiszcie mi bo do końxa nie rozumiem.Zaznaczyłem przy wystawianiu: Wählen Sie aus, wie Sie Ihr Geld erhalten möchtenFormular für Zahlungen anpassenpodałem pod spodem adres e-mail ( PayPal ) na, który kupującego powinno automatyczn...

Wystawianie z ebay.pl na ebay.de

Witam ! Posiadam kilka pytan zwiazanych z ebay.de1) Czy jezeli zdobede 10 komentarzy i ostatnia aukcja bd 90 dni, to moge wystawic bez ograniczen na ebay.de?2) Czy da rade zrobic konto firmowe polskie i uniknac limitow (10 przedmiotow i 750 euro) na ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 345 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jeszcze jedno. Nie można wystawić prommocji na ebay.de

Na ebay.com nie ma problemu.Na ebay.de wciąż mi wyskakuje informacja, że nie można wystawić promocji bo albo aukcja za wcześnie wystawiona albo były w niej zmiany albo coś tam jeszcze.Bzdura. Aukcja trwa już 10 godzin nic nie edytowałem. Na ebay.com ...

Definicja stanu przedmiotu według kupującego

Ebay rules also say that an object is new when it has NOT been opened pudełko nie jest zamykane plombą,nie zdziera się żadnego zabezpieczenia.Po prostu otwieram pudełko,wyjmuje przedmiot,owijam pianką 3 mm żeby przedmiot był dobrze zabezpieczony.Zara...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 310 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Paypal zamrożenie konta na 21 dni

Witam ostatnio sprzedałem rzecz w wersj elektronicznej i koleś wpłacił normalnie na paypala i wszystko ładnie ale teraz tu problem niechcacy zamiast local pickup dałem że wysyłka kurierska i każe mi podać numer wysyłki śledzącej a ja wlasnie podałem ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 369 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Błąd przy wystawianiu aukcji eBay popsute

Witam! Chciałem wystawić aukcję w serwisie ebay.com. Niestety ciąle pojawia się błąd (jak w załączniku). Normalnie to woła o pomstę do nieba. Taki komunikat powinien być używany wtedy kiedy eBay się popsuje. Są błędy jakieś na serwerach i tak dalej.....

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 163 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Opis przedmiotu ( inny język )

Witam,'ma sens opis aukcji w języku angielskim na ebay.de ?Wiem, że aby bylo doskonale powinien być opis w takim języku gdzie się wystawia ( logiczne )W sumie angielski każdy dziś zna. Jenak jak to jest w praktyce na ebay.de ?I jeszcze jedno. W razie...

Ustawienia firmowego konta na stronie sprzedawanego przedmiotu

Witam, Wie ktoś może jak ustawić dane o firmie na stronie sprzedawanego przedmiotu? Jak już przedmiot jest wystawiony to na stronie mam tylko nazwę firmy i adres, a inni mają Nazwę, Nip,adres, imię i nazwisko, telefon, email. Będę baaaardzo wdzięczna...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 535 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Firma w Niemczech

Witajcie drodzy koledzy. Pytanie moje brzmi czy ktoś z Was ( na pewno tacy są ) zakładał firmę w Niemczech i tam też sobie działa a mieszka w naszym przepięknym kraju gdzie mamy raj podatkowy :))Jeżeli tacy są i wierze, że jesteście pomocni, proszę p...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 120 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Opcje sprzedaży na ebay.de

Mam prośbę do Was.Napiszcie mi jak ustawić opcje wysyłki na ebay.deWysyłka do NiemiecWysyłka do Ameryka PólnocnaWysyłka reszta świata.Jak można wystawić do Polski osobno byłoby miło. Podpowiedzcie tak abym abym to załapał. Mi nic nie wychodzi a chcia...

Kupujący żąda zwrotu pieniędzy a nie chce odesłać przedmiotu.

Witam, kupujący od dwóch dni założył mi spór na ebayu, że towar jest niezgodny z opisem. Legginsy są według niego prześwitujące a nie powinny być. Tak naprawde kupił zły rozmiar. Napisałam by mi odesłał z Estonii Do Polski. Ale upiera się, że mu się ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 588 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pytanie początkującego sprzedawcy

Witam,jestem początkującym sprzedawcą, nie mam jeszcze komentarzy od kupujących - jedynie te od sprzedawców.Wiem, że żeby sprzedawać za granicę, trzeba mieć 10 komentarzy od kupujących i musi minać 90 dni od pierwszego komentarza.Czytając to foum spo...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 188 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

limity sprzedaży - zamknięte koło

1. Żeby sprzedawać za granicę należy zdobyć 10 komentarzy od kupujących - WSZYSTKO JASNE !2. Żeby sprzedać trzeba wystawić aukcję, ustalić dobrą cenę i czekać na kupującego... z reguły z powodu mało wiarygodnego sprzedającego (początek na Ebayu) cena...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1107 Wyświetlenia
  • 12 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy w USA jest jakiś specjalny gatunek klientów?

Jak można komuś otworzyć spór gdy klient kupuje 2 przedmioty.Zostają wprowadzone 2 numery przesyłki.Jedna przesyłka dociera,druga dopiero idzie i jest widoczna w trackingu.Spór otwarty bez pytania się,powód sporu "przedmiot niezgodny z opisem,brakuje...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 317 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! informacja dla kupującego po zakupie w którym miejscu jak ustawić

witam mam pytanie jak ustawić - informacja dla kupującego po zakupie w którym miejscu jak ustawić na ebay cor oraz ebay de mialem zrobione a teraz plum.... ustawia się wystawiajac aukcje na samym dole .......jak ustawic jak ktoś wie to proszę o info ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 278 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań