Płatność PayPal

Sprzedaż na ebay.de

Napiszcie mi bo do końxa nie rozumiem.

Zaznaczyłem przy wystawianiu: 

 

Wählen Sie aus, wie Sie Ihr Geld erhalten möchten
Formular für Zahlungen anpassen

podałem pod spodem adres e-mail ( PayPal ) na, który kupującego powinno automatycznie przenieść po zakupie.

No własnie. Kupiono albo inaczej klknięto na przedmioty ale nie dokonano wpłaty.

Jak to się stało jak ma ustawione tylko i wyłącznie płatność PayPal.

W mailu informującym o zakupie jest link wyataw fakturę kupującemu. Po licho jak opacja jest PayPal.

Czy mam klinąć wystaw fakturę i wysłać czy czekać aż potwierdzi kupujący zakup. Jak to się stało, że dokonał zakupu bez płatności.

Pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania

Płatność PayPal

Podpowiedzcie proszę dlaczego ebay.de pozwolił dokonac zakupu bez płatności PayPal ?

 

dlatego, że ebay.de nie ma wymaganej natychmiastowej płatnosci paypala,

 

dlatego mi jak niemiaszki nie placa to za kazdym razem wysylam fakture, a czy zaplaca to juz na dwoje babka wrozyla

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Płatność PayPal

wysylasz fakture, czekasz 4 dni, jak nie zaplaci otwierasz sprawe ze kupujacy nie zaplacil, jak zaplaci to ok, jak nie, to na osmy dzien masz zwrot prowizji,

 

jak dostaniesz nega, a platnosci brak, wtedy piszesz do serwisu i nega usuwaja bez problemu

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Płatność PayPal

Nie wiem o co chodzi ale wysłałem fakturę z informacją, że wpłata powinna być na PayPal i podałem kwotę do wpłaty ( oczywiście w języku niemieckim )

To tak ma wyglądć każda aukcja ?

Podpowiedzcie proszę dlaczego ebay.de pozwolił dokonac zakupu bez płatności PayPal ?

 

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Płatność PayPal

Podpowiedzcie proszę dlaczego ebay.de pozwolił dokonac zakupu bez płatności PayPal ?

 

dlatego, że ebay.de nie ma wymaganej natychmiastowej płatnosci paypala,

 

dlatego mi jak niemiaszki nie placa to za kazdym razem wysylam fakture, a czy zaplaca to juz na dwoje babka wrozyla

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Płatność PayPal

wysylasz fakture, czekasz 4 dni, jak nie zaplaci otwierasz sprawe ze kupujacy nie zaplacil, jak zaplaci to ok, jak nie, to na osmy dzien masz zwrot prowizji,

 

jak dostaniesz nega, a platnosci brak, wtedy piszesz do serwisu i nega usuwaja bez problemu

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Płatność PayPal

Serdecznie dziekuję.

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Płatność PayPal

nmzc 🙂

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź