Opcje sprzedaży na ebay.de

Mam prośbę do Was.

Napiszcie mi jak ustawić opcje wysyłki na ebay.de

Wysyłka do Niemiec

Wysyłka do Ameryka Pólnocna

Wysyłka reszta świata.

Jak można wystawić do Polski osobno byłoby miło.

 

Podpowiedzcie tak abym abym to załapał. Mi nic nie wychodzi a chciałbym wystawić kilka marek specjalnie na ebay.de.

 

Pozdrawiam serdeczni i dziękuję.

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Opcje sprzedaży na ebay.de

tam gdzie masz Versand im Inland bedzie tylko na Niemcy, ponizej Internationaler Versand otwierasz pierwszy trojkacik nast. liefefort nast. standort auswahlen ptaszkujesz Nord- und Südamerika

ponownie wchodzisz standort auswahlen i ptaszkujesz jakie kraje Cie interesują nie ma na cały swiat, jest rozbicie na USA, Kanade, Szwajcarię, Austrie, Europe, Unia Europejska, Azja, Australia i Japonia 

 

 

 
 

 

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Opcje sprzedaży na ebay.de

Dziękuję wieczorem będę próbował. Jak nie będzie mi wychodzić ponownie poproszę o wskazówkę.

Pozdrawiam.

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Opcje sprzedaży na ebay.de

Dziękuję serdecznie. Podpowiedz mi jeszcze jedną rzecz. Dlaczego przy opcji wysyłka do Niemiec  nie mogę wstawić większej ceny za wysyłkę niż 2.50 € ?

Jaką opcję zanaczyć ? Jakiego przewoźnika skoro ja wysyłam Pocztą Polską a oni otrzymują Deutsche Post.

Zanaczyłem Dustche Post Bucher -/ Warensendung ( 2 bis 5 Werktage ) i nie mogę dać wiekszej ceny niż 2.50 € a to ciut za mało.

Na razie dam czort 2.50 €  dopłacę tak dla rekalmy ale jak to zmienić  przy wystawianiu innych aukcji ? Chciałbym to zrobić jak najszybciej.

Podpowedz proszę.

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Opcje sprzedaży na ebay.de

Nawet 2.5€ nie przyjmuje. Nie przyjmuje żadnej ceny za wysyłkę na terenie Niemiec. Co jest grane ?

Nie da rady wystawić.

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź