anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Definicja stanu przedmiotu według kupującego

Ebay rules also say that an object is new when it has NOT been opened

 

 

pudełko nie jest zamykane plombą,nie zdziera się żadnego zabezpieczenia.Po prostu otwieram pudełko,wyjmuje przedmiot,owijam pianką 3 mm żeby przedmiot był dobrze zabezpieczony.Zaraz obok w opakowaniu znajduje się pudełko.Włożenie przedmiotu do pudełka zajmuje 5 sekund.

Rozumiem że mam wysyłać przedmioty włożone w pudełko żeby się obijały a listnosz mógł sobie ocenić co się w nim znajduje? Niedawno miałem przypadek że kawałek drewnianej rączki był ułamany.Mogło to się zdarzyć w transporcie bo był luz w pudełku.

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Definicja stanu przedmiotu według kupującego

Jprd 😜

 

ja sprzedaje grzebienie do strzyzarek, i tam gdzie moge owijam folia babelkowa i dopiero wkladam w oryginalny kartonik jesli tylko jest, bo raz jak wyslalem do Niemiec to mocny plastik, rozwalil sie na pol, wiec musieli porzadnie w to je3nac,

 

A poza tym ja na fotach nie pokazuje w co on jest zapakowany, to kupujacy i tak nie wie czy on jest w pudelku, czy tylko w folijce lub w innym opakowaniu, wysylam to co widzi na fotce, no chyba ze wysylam poza Europe to wtedy pakuję to co dal producent i ewentualnie maly kartonik

 

reklamacji nie mialem narazie zadnych, poza kilkoma uszkodzeniami towaru, wtedy wysylalem ponownie i bylo ok

 

 

 

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Definicja stanu przedmiotu według kupującego

Najwazniejsze aby twoj defect rate nie byl wiekrzy niz 5 % wedlug nowego kryterium oceny sprzedajacego.

Jezeli przekroczy 5 % to jak to mowia GAME OVER 

Zostanie  tylko tobie sprzedaz na bazarze  Emotikon: sfrustrowany

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Definicja stanu przedmiotu według kupującego

Uprzejmie informuję, że otrzymana przez Ciebie opinia nie może zostać usunięta. Nie spełniała ona mianowicie warunków wymienionych w zasadach eBay odnośnie usuwania opinii.

 

facet dostał maszynkę taką jak na zdjęciu,czyli maszynka na pudełku.O żyletce w opisie nie było ani słowa.W pierwszej wiadomości napisał że maszynka była obok pudełka

 


open box and blade included missing

 

gdzie tu jest k..... sprawiedliwość i elementarna przyzwoitość,gdzie tu są zasady Ebay?

 

czyli można kłamać i te kłamstwa można zweryfikować ale się ich nie werfykuje bo....... ? bo  można sprzedawcę j..... za żywota?

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Definicja stanu przedmiotu według kupującego

Na stronie przedmiotu określiłeś stan przedmiotu jako: Nowy: Fabrycznie nowy, nieużywany, nieotwierany i nieuszkodzony przedmiot w oryginalnym opakowaniu.
Zdjęcie prezentuje przede wszystkim przedmiot, a wysyłasz niewątpliwie oryginalnie zapakowany przedmiot.
Nie jesteśmy stroną w procesie finalizowania transakcji, więc faktyczny stan przedmiotu może określić tylko sprzedający i kupujący.

 

zadałem pytanie czy taki układ prezentacji przedmiotu można określić jako
Nowy: Fabrycznie nowy, nieużywany, nieotwierany i nieuszkodzony przedmiot w oryginalnym opakowaniu.

Uchylili się od odpowiedzi pisząc nieprawdę,gdyż chodziło mi o ogólne zasady Ebay a nie o to co kto sobie myśli.

Ta odpowiedź była mi potrzebna żeby usunąć opinię,dobrze o tym wiedzieli bo kupujący nie wyrażał opinii tylko pisał co otrzymał,w jakiej formie.Jest czarno na białym że dokonał zakupu w złej wierze,ale Ebay ucieka od odpowiedzi na proste pytanie.

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź