anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błąd przy wystawianiu aukcji eBay popsute

Witam!

 

Chciałem wystawić aukcję w serwisie ebay.com. Niestety ciąle pojawia się błąd (jak w załączniku).

 

Normalnie to woła o pomstę do nieba. Taki komunikat powinien być używany wtedy kiedy eBay się popsuje. Są błędy jakieś na serwerach i tak dalej.. jednak ja domyślam się / wiem że chodzi o jakiś mój błąd (i to bez logiki)...

 

Konto PayPal zwerynfikowane, rachunek bankowy przypisany, karta aktywna, domyślna, zwerynfikowana. Komentarzy ponad 70, doświadczenie w sprzedaży na ebay ok 30 komentarzy lub więcej, same pozytywne. Ciastka, i dane przeglądarki czyszczone, próba na innej przeglądarce: to samo. Mam 20 lat doświadczenia z komputerami.

 

Czemu mam taki komunikat?

 

Rozumiem że eBay się popsuło i właśnie setki tysięcy ludzi nie może wystawić aukcji (a ebay + paypal traci miliony dolarów na fee) dlatego że wyświetlany jest właśnie taki komunikat jak dla mnie, a specjaliści informatycy z grupy eBay non stop pracują i mają nóż na gardle + pistolet przy skroni. Bo inaczej tego tłumaczyć racjonalnie się nie da. Chociaż wiem że to pewnie chodzi o mnie, i robią ze mnie idiote wyświetlając komunikat o błędzie strony.

 

 

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Błąd przy wystawianiu aukcji eBay popsute

==================
Adnotacja
=================

Próbowałem tak z 6 razy i w końcu wyświetliło mi się okienko do potwierdzenia numeru telefonu, potwierdziłem numer telefonu i nagle mogłem już wystawić aukcję.

Niemniej jednak takie komunikaty są dziwne dla "normalnych zjadaczy chleba".
Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź