Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Sklepy ebay, oraz roznice w ebayach.

Witam ! Zaczne od nurtujacej mnie sprawy widocznosci na ebayach. Wystawiam ostatnimi czasy przedmioty na ebay.de i gdy wchodze na ebay.at lub inny z niemieckiej rodziny to te przedmioty sa normalnie u gory traktowane. Zmierzam do tego czy jest roznic...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1768 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Opóźnienia przesyłek - sie zaczyna

Macie opóźnienia? U mnie do UK od 1 Listopada paczka ciągle na Heathrow, druga wysłana 3 listopada to samo. Kolejna paczka po wjeździe do USA od 10 dni w drodze.... Rzucałbym ku....mi z chęcią bo piszą i piszą gdzie ich zamówienia i mi ciśnienie podn...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 202 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

sprzedaż towarów na ebay.uk dla nievatovca

Witam,prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą w Polsce, nie jestem VATotowcem. Chciałbym sprzedawać towary za pośrednictwem ebay.uk. Towary wysyłane bedą z Polski.Czy mogę sprzedawać swoje produkty poza terytorium Polski? Jeśli tak, to jaki dow...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 263 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Początkujący na ebay.co.uk i pytanie o wiarygodność zapłaty

Witam,chciałbym Was zapytać o płatności paypal. Jestem nowy na ebay i nigdy nie przyjmowałem wpłat poprzez paypal.W płatnościach paypal w lini z płatność od jest zapisana nazwa oraz że konto jest nie zweryfikowane. Cz mam się tym martwić, że konto ni...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 199 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

jaka prowizja od sprzedazy na ebay.co.uk i ebay.de?

Witam,Jaka jest wysokość prowizji od sprzedaży na ebay.de i ebay.co.uk?Czy jest to też zależne od poziomu sklepu ? Czy dla wszystkich sprzedawcow biznesowych jest jednakowa?I czy jeśli posiadamy zwolnienie z podatku 15% na rzecz Ebay, to prowizja się...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1956 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

[spór] paczpan...tego jeszcze nie grali

Spór o brak przesyłki,kupujący twierdzi że nie wysłałem mu na packstation tylko na adres który jest nieaktulny.Przesyłka wróciła.Kupujący nie ma pretensji że się pomyliłem tylko że nie wysłałem na packstation. No ale skąd miałbym wiedzieć że on chce ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 246 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

JAK ZMIENIĆ PAYPALA

Witam ma pewien problem gdyż zostawiłęm ebaya tego samego lecz zmieniłem paypala . skonfigurowałem i połaczyłem ebeaya z nowym paypalem lecz płatności od kupujacych z zagranicy cały czas przychodzą na starego paypala co mam zrobić gdzie to można prze...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 154 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jakie konsekwencje ponosi kupujący, zabrakło towaru.

Bywa czasem gdy sprzedawca popełni błąd. Wiem, że nie powinno tak być ale...Mając sklep internetowy stacjonarny oraz ebay wystawiamy towar, który mamy na stanie.Przykład.Przedmiot zostaje sprzedany na ebay. Równocześnie ten sam przedmiot został sprze...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 281 Wyświetlenia
  • 8 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedający nie odbiera przesyłki i wszczyna spór

Witam, sprzedałem przedmiot za granicę (do Grecji) i wysłałem w terminie, listem poleconym. Przesyłka dotarła, listonosz nie dostarczył bo kupującego nie było w domu. Zostawił awizo. Następnie przesyłka leżała w tamtejszym urzędzie pocztowym, oczekuj...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 939 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Brak zapłaty Negatywne Opinie

Mam problem, facet z niemiec kupił na aukcjach kilka rzeczy (kupował od sasa do lasa, podejrzewam ze nie chodziło mu o zakup) po czym napisał że nie zapłaci bo zawyżyłem cenę za przesyłkę, może zapłacić według stawek poczty niemieckiej za jeden list ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 496 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zablokujcie Brazylię

Aktualnie wszystkie przesyłki tkwią na cle,to jakaś zorganizowana akcja,każdy spór jest przegrany.Ebay oczywiście nic nie wie i nic nie widzi.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 810 Wyświetlenia
  • 34 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Seller form Poland

Witam!!! Czy Waszym zdaniem "seller from Poland" ma duże znaczenie jeśli chodzi o zaufanie do sprzedawcy??? Czy klientów z Niemiec, Angli ...itp. raczej to odstrasza? Czy w ogóle sprzedaż z ebay.pl ma sens za granicę ???

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1323 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Produkt nie jest widoczny

Mam nowe otwarte konto, wystawiłem produkt na ebay.de, zaznaczylem ze produkt znajduje się w niemczech, ustawiłem wysyłke na niemcy i europe a produkt nie jest widoczny w wyszukiwarce. Mam zwerfikowany PayPal do płatnosci.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 169 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań