Opóźnienia przesyłek - sie zaczyna

Macie opóźnienia? U mnie do UK od 1 Listopada paczka ciągle na Heathrow, druga wysłana 3 listopada to samo.

 

Kolejna paczka po wjeździe do USA od 10 dni w drodze....

 

Rzucałbym ku....mi z chęcią bo piszą i piszą gdzie ich zamówienia i mi ciśnienie podnoszą.

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Opóźnienia przesyłek - sie zaczyna

jeszcze nie zauwazyłem ale ... to jest jak s...czka,zawsze atakuje niespodziewanie.

Teraz chinole rozpoczynają inwację i zaczyna się atak mikołajowy.Nie wiem czy wprowadzać już 7 dni na wysłanie przedmiotu.

 

od 3 tygodni moja opiekunka z poczty nie potrafi mi wprowadzić do umowy Global Express,bez tego chyba lepiej wprowadzić te 7 albo i więcej dni

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Opóźnienia przesyłek - sie zaczyna

Dokładnie 🙂

Kolejne przesyłki mają opóźnienia. Cholera źle się dzieje.

PS: ale mam klientke zło z USA.... wysłałem do niej 2 paczki, ta mi pisze gdzie są jej paczki, a ja że dla pierwszej listonosz zostawił awizo i może Pani odebrać na poczcie a druga jest jeszcze w drodze. Ta mi pisze, że mieszka na drugim piętrze, nie ma żadnego awizo i że czeka na operacje mózgu i nie może zejść na dół jak listonosz dzwoni, a te rzeczy są jej bardzo potrzebne. Dzisiaj dostałem wiadomość z trackingu USPS, że dla drugiej przesyłki też listonosz zostawił awizo......
Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Opóźnienia przesyłek - sie zaczyna

ja już nawet nie mam złudzeń co do utrzymania jakiegolwiek statusu,Brazylia mi załatwiła nawet globalny.Przesyłki z września powoli są dostarczane,gdybym w porę nie zareagował to pewnie by mi zamknęli konto.

 

Zauważyłem też że kupujący nie mają skrupułów w zakładaniu sporów od sprzedawcy od którego wcześniej kupowali i otrzyli towar bardzo szybko.Przed założeniem sporu nie piszą,jeśli już to bardzo agresywnym i roszczeniowym sporze.

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Opóźnienia przesyłek - sie zaczyna

Dokładnie. Ostatnio otrzymałem wiadomość od kupującej:

 

NIE OTRZYMAŁAM PRZESYŁKI!

 

A za chwilę kolejna wiadomość.

 

Witaj, przepraszam ale nie spojrzałam na czas dostawy. Miłego dnia. Pozdrawiam

 

Przesyłka doszła do niej następnego dnia.

 

Chamstwo, chamstwo i jeszcze raz chamstwo ze strony kupujących. Zakładają spory i kłamią bezczelnie - wrzucają wszystko do jednego worka - a to zdjęcie nie prawdziwe, a to kolor nie taki, zbyt długa przesyłka i nie wiadomo co jeszcze. A prosi się o przesłanie zdjęcia itp to milczą.

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź