anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[spór] paczpan...tego jeszcze nie grali

Spór o brak przesyłki,kupujący twierdzi że nie wysłałem mu na packstation tylko na adres który jest nieaktulny.Przesyłka wróciła.Kupujący nie ma pretensji że się pomyliłem tylko że nie wysłałem na packstation.

 

No ale skąd miałbym wiedzieć że on chce packstation? (który blokuję na DE i nie oferuję w PL)

 

odpowiedź jest prosta,powinien się zapytać o przed wysłaniem

 

I disagree - if you don't tell, you should be the one asking when putting the address label to the parcel.

 

w ostatecznym rozrachunku dopłacił za wysyłkę na normalny adres,8 lat już mija i nie wiedziałem że najpierw powinienem się pytać czy adres jest aktualny i czy chciałby na inny.W sytuacji gdy adres wygląda na zwykły

 

oczywiście spór jest i "problem" do statystyk

Wiadomość 1 z 7
ostatnia odpowiedź
6 ODPOW. 6

[spór] paczpan...tego jeszcze nie grali

a ja mam zablokowany packstation oraz po box wiec zrob to samo i bedziesz mial swiety spokoj

 

a ten caly packstation to nic innego tylko DHLowskie paczkomaty

 

 

 

Wiadomość 2 z 7
ostatnia odpowiedź

[spór] paczpan...tego jeszcze nie grali

tak,wiem co to jest packstation.Nie mogę zablokować PO BOX bo tam normalnie przesyłki dochodzą,dotyczy to głównie USA,Kanady,Australii

Wiadomość 3 z 7
ostatnia odpowiedź

[spór] paczpan...tego jeszcze nie grali

Nie dalej jak wczoraj kupujący poprosił o zmianę adersu na adres PO BOX. Zgodziłe się ale juz miałem pierdypały z tymi PO BOX.

Gość kupił buty spore pudło. Wyslałem na PO BOX ubezpieczam na wszelki wypadek bo i cena butów spora.

Paczka wórciła do mnie za duże gabaryty.

Dobrze że transakcja była ze sklepu internetowego nie z ebay. Zaplacił raz jeszcze i popriosił na normalny adres. Doszło.

Jednak wszystko to trwało.

Wiadomość 4 z 7
ostatnia odpowiedź

[spór] paczpan...tego jeszcze nie grali

muszę przyznać że z PO BOX nigdy nie miałem problemów,problem leży w Ebay.pl który nie daje możliwości zablokowania paczkomatów które jednak nie są tym czym PO BOX.

 

Przesyłka wróciła z powodu gabarytów? przecież każda przesyłka rejestrowana wymaga podpisu więc jak mogli próbowac wsadzić ją do skrytki pocztowej? Reklamuj to jako nieuzasadniony zwrot,chyba że kupujący coś namieszał.

Wiadomość 5 z 7
ostatnia odpowiedź

[spór] paczpan...tego jeszcze nie grali

Dokładnie tak jak razor prawi. Jak paczka do paczkomatu to dostaje awizo i do odebrania na poczcie.

A po drugie jest taka opcja na liście przewozowym - ilość dni po której należy odesłać do nadawcy. Wpisujesz tam coś?

 

Ja nigdy nie miałem problemu z paczkomatami.

Wiadomość 6 z 7
ostatnia odpowiedź

[spór] paczpan...tego jeszcze nie grali

nadaję przez EN i tam nie ma opcji do wyboru ile czasu na zwrot,w domyśle jest 15

Wiadomość 7 z 7
ostatnia odpowiedź