anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

PAYPAL prowizja 19 zł za przelew ????????????

Witam mam problem klient przelał mi kwotę za przedmiot z kwoty znikło mi 18 zł przy przekształceniu z euro na zł .Czy to są prowizje ? czy może przekształcić konto na euro nie na zł ?
Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

PAYPAL prowizja 19 zł za przelew ????????????

gdyby można było przekształcić na ojro to już byśmy wszyscy takie mieli  🙂

żeby wypłacać w innej walucie musisz mieć konto zarejestrowane np Niemczech na adres niemiecki,tzn musisz być tam rezydentem.

 

nie jestem specjalistą,może się mylę

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

PAYPAL prowizja 19 zł za przelew ????????????

Żeby założyć zwykłe konto bankowe w Niemczech nie trzeba być zameldowanym w Niemczech. Jak to jest z PayPal nie wiem. Niech ktoś powie.
Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

PAYPAL prowizja 19 zł za przelew ????????????

PAYPAL jest mozliwosc otrzymywania kwoty w euro jest taka opcja zmiana ze zł na euro .Po zatym mam załozone konto walutowe w euro  które wplywają mi kwoty w euro przy zwykłym przelewie i takie wypłacam w banku  .Prowizja PAYPAL 19 zł za przelew 800 zł to jakaś kpina bank przy  przelewie euro sciąga mi max 5 zł ł .Chce przekształcić konto ze zł na euro wrzuce konto walutowe zamiast zwykłego zeby PAYPAL przelewał mi kwoty w euro i nie brał prowizji .Niestety nie wiem czy tak wysoka kwota to przewalutowanie czy prowizja PAYPAL .

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

PAYPAL prowizja 19 zł za przelew ????????????

konto walutowe w euro w polskim banku nic wam nie da poprostu jak masz konto w eur na paypalu i bedziesz chcial przelac kaser na walutwe konto w banku to przewalutuje ci podwojnie z eur na zl i z zl na eur, jedyne rozwiazanie to jak juz ktos wspomnial konto paypal zalozone w kraju gdzie waluta rozliczeniowa jest eur
Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź