Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Polske konto ebay, Faktura Vat czy paragon

Witam Posiadam firme zarejestrowaną w Polsce i księgowa kazała mi wypisywać od każdej aukcji fakturę z danymi kontrachenta do tego używam Sello + Subiekt. Czy można jakoś taniej to księgować, rozliczać. Z taką ilością faktur księgowa życzy sobie bard...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 510 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Firma w Anglii

Czy ktoś z was prowadzi działalność w Anglii jako spółka LTD? W jaki sposob rozliczacie zysk ze sprzedanych przedmiotów?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 147 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

jakie oprogramowanie sklepu polecacie UK / Niemcy ?

Witam,Jakie oprogramowanie sklepu z opcją płatności co miesiąc polecacie?Dla sklepów w UK lub Niemczech. Bez prowizji, z dobrym tech supportem, możliwością edycji grafiki, SEO, z integracją z lokalnymi przewoźnikami, porównywarkami cen itp?Z gory dzi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 222 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż za granicę a Podatek

Witajcie. Jak wyglada sprawa ze sprzedażą w ebay de com? Jestem osobą prywatną, nie mam założonej działalności. Czy sprzedając za granicę, musze odprowadzić jakiś podatek w polsce?Ebay za każdy sprzedany przedmiot zabiera mi "luksemburski podatek" ch...

Znowu spór

znowu spór o nie dostarczenie towaru po godzinie kupujący go zamknął ,napisałem do ebay a oni odpowiedzieli [Sprawa dotycząca sporu ............ została zamknięta przed przekazaniem do serwisu eBay i dlatego liczy się negatywnie do Twoich wskaźników ...

Zmiana właściciela konta

WItajcie,Może ktoś się orientuje1. Czy jest możliwość przepisania właściciela konta ebay, z zachowaniem komentarzy itpTo jest chcę otworzyć firmę na siebie w Niemczech - nowa nazwa, nowy NIP - niemiecki itpJest możliwość takiej zmiany? 2. Czy do trwa...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1332 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przerąbany miesiąc wrzesień.

Nie od dziś na ebay ale we wsześniu to masakra a dopiero 10.09.Kupują nie płacą. Piszesz nie odpisują. Masakra. Dobrze tylko, że ebay zwraca prowizje.A tak z ciekawości ile czekacie maksymalnie na wpłatę zanim zareagujecie do ebay.U was też są tacy p...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 282 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przestańcie płakać - poczekajcie na święta

Panowie sprzedawcy,poczekajcie cierpliwie na święta. Wtedy to zaczną się niezłe jajca. Wielu sprzedających chyba wie o co chodzi.... o czas dostawy. W grudniu, jak co roku, zaczyna się bum na kupowanie. Wtedy przesyłki dochodzą na przełomie styczeń -...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 203 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zablokowana mozliwosc sprzedazy na ebay

Kilka dni temu dostalem informacje, ze nie spelniam wymogow na ebay w zwiazku z czym zostaje zablokowana mozliwosc sprzedazy. Skontaktowalem sie z polskim ebayem i powiedziano mi, ze blokada jest bezterminowa i nie bede juz mogl sprzedawac przedmioto...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 870 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Protokół szkody przy uszkodzonej paczce

Potrzebuję informacji na tematprotokołu szkody. Klient otrzymał paczkę i ewidentnie jest uszodzona w transporcie (kraj doręczenia Portugalia, firma kurierska DPD), rozerwany karton połamane auto (mam zdjęcia od klienta). Ten sam klient otworzył spór ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 595 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Klient podał tylko numer bloku wielorodzinnego jako swój adres

otworzył spór,domaga się zwrotu pieniędzy lub.... ponownego wysłania na numer bloku wielorodzinnego.Google street view pokazuje że nie jest to dom jednorodzinny.Kupujący zarzuca mi pomyłkę w adresie chociaż zrobiłem zdjęcie zwrotu i adres jest identy...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 3614 Wyświetlenia
  • 17 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Paczka Ekonomiczna, Piorytetowa do USA

Witam, mam takie pytanie chciałbym wysłać do Ameryki Północnej paczkę o wadze dwóch kilo przez Pocztę Polską i tutaj jest pytanie ponieważ paczka ekonomiczna kosztuje 63zł, a piorytetowa 102zł więc jest to już całkiem duża różnica, i jak uważacie czy...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 3264 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań