anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Polske konto ebay, Faktura Vat czy paragon

Witam

 

Posiadam firme zarejestrowaną w Polsce i księgowa kazała mi wypisywać od każdej aukcji fakturę z danymi kontrachenta do tego używam Sello + Subiekt. Czy można jakoś taniej to księgować, rozliczać. Z taką ilością faktur księgowa życzy sobie bardzo dużo. Prosiłbym o informację jak Wy to rozliczacie.

 

Pozdrawiam

Michał

Wiadomość 1 z 8
ostatnia odpowiedź
7 ODPOW. 7

Polske konto ebay, Faktura Vat czy paragon

http://www.efaktury.org/

 

Na koniec miesiąca generujesz sobie raport.

Wiadomość 2 z 8
ostatnia odpowiedź

Polske konto ebay, Faktura Vat czy paragon

Witam i dziekuję,

 

Import / eksport klientów jak codziennie przeeksportować kontrachentów, jak wyeksportować z ebaya kontrachentów i "załadować do programu"

 

Jak takie coś wykonać z produktami, np z subiekta??

 

Pozdraiwam

Wiadomość 3 z 8
ostatnia odpowiedź

Polske konto ebay, Faktura Vat czy paragon

Dzieki za info

 

a jak przeeksportować baze danych klientów oraz towarów, da rade to jakoś z ebaya przezucic.

 

pozdraiwam

Michał

Wiadomość 4 z 8
ostatnia odpowiedź

Polske konto ebay, Faktura Vat czy paragon

Raczej się nie da.

 

Ja ogólnie mam kilkanaście towarów (jednak w bardzo dużej gamie kolorystycznej), więc mam je wszystkie już dodane.

 

Dane do faktury kopiuje z wiadomości Paypala.

Wiadomość 5 z 8
ostatnia odpowiedź

Polske konto ebay, Faktura Vat czy paragon

No to takie rozwiązanie mnie nie ratuje 🙂 ale bardzo dziekuję za pomoc. U mnie różnorodność jest dość duża... 🙂 szukam bardziej kompleksowej usługi.

Wiadomość 6 z 8
ostatnia odpowiedź

Polske konto ebay, Faktura Vat czy paragon

ale czemu kazala ci wystawiac fakture vat do kazdej transakcji a nie paragon???? Bo tego nie trybie. masz wplyw na konto (lub PayPal) od kontrachenta Y, kwota X. Wystawiasz paragon na kwote X i ta kwota musi sie zgadazac z wplywem na konta lub na PayPal i wszystko. Robi cie w h... bo chce wiecej kasy inkasowac za swoje uslugi i tyle. Jak paragon jest do PayPal to na koniec miesiaca masz cos takiego jak po Niemiecku to sa Berichte po polsku nie wiem wciag chyba nazwali to. A jak wystawisz fakture VAT dla osoby prywatnej to chyba i tak paragon musisz wydrukowac i go podpiac do kopii fakture. Juz zapomnialem jak to w PL funkcjonuje ale jak kiedys dzialalem to tak to tam robilem. Jak mialem kontrole ze skarbowki to swieta rzecz byla zgodnosc wplywu z wystawionym paragonem lub faktura. 

Wiadomość 7 z 8
ostatnia odpowiedź

Polske konto ebay, Faktura Vat czy paragon

Tak jak prawisz. Masz rację.

Wiadomość 8 z 8
ostatnia odpowiedź