anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowana mozliwosc sprzedazy na ebay

Kilka dni temu dostalem informacje, ze nie spelniam wymogow na ebay w zwiazku z czym zostaje zablokowana mozliwosc sprzedazy. Skontaktowalem sie z polskim ebayem i powiedziano mi, ze blokada jest bezterminowa i nie bede juz mogl sprzedawac przedmiotow? Na pewno nie da sie nic zrobic? Czy komus z Was udalo sie wybrnac z takiej sytuacji?
Wiadomość 1 z 7
ostatnia odpowiedź
6 ODPOW. 6

Zablokowana mozliwosc sprzedazy na ebay

tzn. masz info z ebay ze dostales bana do konca zycia czy wg ostatniej oceny we wskaznikach sprzedawcy nie spelniles standardow oblsugi ? wg mnie jesli spelnisz standardy przy ocenie za kolejny okres, blokada powinna zostac zdjeta , ale to tylko moje zdanie

Wiadomość 2 z 7
ostatnia odpowiedź

Zablokowana mozliwosc sprzedazy na ebay

to nie trzyma sie kupy, jak ma poprawic standardy obslugi klienta skoro zablokowali mu sprzedaż  ? quality_steel jakki miales % problemów ? w regulaminie ebay jest ze jezeli nie spelniasz standardów to ograniczają sprzedaż a nie blokują wszystkich  aukcji, dopiero jak juz konkretnie lecisz w h... i to kilka miesiecy z rzedu od 20 sierpnia to moga podjąc takie kroki.

Wiadomość 3 z 7
ostatnia odpowiedź

Zablokowana mozliwosc sprzedazy na ebay

Ja dostałem informację, że nie spełniam standardów i następnym krokiem będzie zablokowanie konta. Cchaiłbym to zobaczyć jak za miesią ebay zablokuje 60% kont lub więcej. A niespełniam pewnie tak jak każdy z różnych powodów. Nie uzasadnioe spory nie zgodność z opisem, przez negatywa którego otrzymałem od kupującego który wogle nie zaplacił za przedmiot, za neutreala z tekstem"wszystko super" i wiele innych historii. Wystarczy, że ktoś założy Ci spór o niezgodność i za 5 min go zamknie to i tak jeste % w plecy.
Wiadomość 4 z 7
ostatnia odpowiedź

Zablokowana mozliwosc sprzedazy na ebay

na takie okoliczności mam 2 zapasowe konta z których można zacząć od razu sprzedaż

Wiadomość 5 z 7
ostatnia odpowiedź

Zablokowana mozliwosc sprzedazy na ebay

jak wiekszosc z nas, tylko jezeli na jednym koncie nie spelniasz standardów to z kolejnych tez nie mozesz sprzedawac, jest opcja zalozenie konta na inny adres wiec nie powinni tych kont powiazac, chociaz ostatnio jeden sprzedawca pisal za ma konto w pl i w de na iiny adres tylko nazwisko to samo i jednak ebay polaczyl to konto jako jednosc 🙂

Wiadomość 6 z 7
ostatnia odpowiedź

Zablokowana mozliwosc sprzedazy na ebay

Miałem wskaźnik otwartych spraw na poziomie 7%, ale to było zawsze z tego powodu, że paczka szła 10 dni zamiast 7 i ostatecznie sprawa była rozwiązana. Niestety nic na to nie mogłem poradzić, bo to już kwestia poczty, ja zawsze wysyłałem przesyłki dzień po zapłacie. W dwóch przypadkach przedmiot zaginął w drodze, wówczas zwróciłem kupującym pełną kwotę.

Dostałem właśnie od ebaya maila z informację, że mogę wystosować pismo do ich siedziby w Luksuemburgu. I chyba tak zrobię, bo jakie mam wyjście...

Też tak liczyłem, że przy następnej ocenie konta (20 września) poprawi się wskaźnik, bo pozytywy napływają cały czas i blokada automatycznie zostanie zdjęta, ale wygląda na to, że się przeliczyłem. Ehh...

Z drugim kontem dobry pomysł, ale wątpię, żeby przeszło, nazwa firmy, nazwisko, adres, wszystko jest takie samo.

Wiadomość 7 z 7
ostatnia odpowiedź