Przerąbany miesiąc wrzesień.

Nie od dziś na ebay ale we wsześniu to masakra a dopiero 10.09.

Kupują nie płacą. Piszesz nie odpisują. Masakra. Dobrze tylko, że ebay zwraca prowizje.

A tak z ciekawości ile czekacie maksymalnie na wpłatę zanim zareagujecie do ebay.

U was też są tacy pacjenci ?

Pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 7
ostatnia odpowiedź
6 ODPOW. 6

Przerąbany miesiąc wrzesień.

tak zdarzają sie tacy np. niemcy lub anglicy, ktorzy nie placa wogole lub bardzo pozno

Wiadomość 2 z 7
ostatnia odpowiedź

Przerąbany miesiąc wrzesień.

Pewnie u wszystkich się zdarzają nie zapłacone zamówienia. Ja mam kilka asów, że kupują po kilka takich samych przedmiotów a płacą za jeden. A najlepszego miałem klienta który kupił, nie zapłacił i wystawił negatywa. Ja daje 4 dni na zaplatę po tym czasie oddaje sprawę o zwrot prowizji, chyba że kupuje kilka przedmiotów a płaci za jeden to oddaje pozostałe od razu.
Wiadomość 3 z 7
ostatnia odpowiedź

Przerąbany miesiąc wrzesień.

jak gosc np kupil 2 przedmioty i zaplacil za jeden czyli poprostu sie pomyslil to co robicie ? wchodziicie do opcji rozwiaz  problem i anuluj tranzakcje poniewaz kupujacy nabyl przedmiot przez pomylke (a co jak kupujacy nie zaakceptuje tego ? traktuja to wogole jako problem ? ) czy czekacie 4 dni i otwieracie sprawe o zaplate za towar ?

Wiadomość 4 z 7
ostatnia odpowiedź

Przerąbany miesiąc wrzesień.

czekasz chyba 10 dni i zakańczasz bez kontaktu z kupującym. Nie zwruciłem uwagi czy w tym przypadku traktowane jest jako problem czy nie tzn czy uciekają %
Wiadomość 5 z 7
ostatnia odpowiedź

Przerąbany miesiąc wrzesień.

jak pacjent nie płaci to pytam się kiedy zapłaci,po 4 dniach otwieram spór jeśli brak odpowiedzi.Nie piszcie nic o sporach i zwrotach prowizji.Jak zapłaci ale naklika to prośba o anulowanie,jak odrzuci to do administracji oni ręcznie zwracają.

Negatywy za niezapłacony przedmiot usuwają.

Wiadomość 6 z 7
ostatnia odpowiedź

Przerąbany miesiąc wrzesień.

Zgadza się. Ja otwieram spór automatycznie po czterech dniach i niech się dzieje wola nieba.
Tylko za dużo jest takich transakcji nie doprowadzonych do końca. Właśnie przed momentem otwieram następny spór.
Wiadomość 7 z 7
ostatnia odpowiedź