anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kradzież 357 EUR w biualych rękawiczkach

Wysłałem do polskiego eby w niedzielę przez formularz odwołanie od transakcji jednak nie dostałem odpowiedzi. Może jakiś moderator to przeczyta i odpowie. Poczekam do jutra.

Napisałem oczywiście o pomoc bo z Włochami dogadac się nie da. Napisałem przed momentem do niemieckiego ebay bo tam był sprzedany przedmiot zobaczymy czy  niemiecki ebay jest tak samo skłonny do odpowiedzi i w jaki sposób. Podaję wszystkie dane.

 

Poradżcie co z tym zrobić zanim zapytam prawnika lub zgłosze do prokuratury. Nie odpuszczę. A może przegrałem z góry ?

 

Witam. Piszę do polskiego oddziału ebay w sprawie #5116357207  niesłusznego zwrócenia użytkownikowi  357 EUR za zakup butów New Balance. Dokonano zakupu 9.10.2016 w niedzielę. Wysłaliśmy buty we wtorek 11.10.2016. Paczka została wysłana priorytetem numer nadania CP195211708PL. Kupujący otworzył 18.10 2016 sprawę z powodu nie otrzymania przedmiotu. Przedmiot został dostarczony do kupującego 19.10.2016 co można zobaczyć na śledzeniu przesyłki. http://emonitoring.poczta-polska.pl/?numer=CP195211708PL Cały czas byłem w kontakcie ale kupujący nie odpowiadał mimo otrzymania przesyłki. Wysyłałem informacje do jego wglądu i administracji ebay. Mimo moich starań ebay zwrócił bardzo dużą sumę kupującemu 357 EUR  a buty też straciliśmy. Zostałem jako firma okradziony i pokrzywdzony przez ebay. Zamknięto sprawę z powodu niestety odpowiedź w języku włoskim
Ciao
Dopo aver esaminato la controversia, abbiamo deciso di emettere un rimborso completo a favore dell'acquirente.
Il codice della spedizione che hai fornito indica che l'oggetto e stato consegnato a un indirizzo diverso da quello fornito nei dettagli dell'ordine. Per essere protetto dal rischio di perdere una controversia, sei tenuto a effettuare la spedizione solo all'indirizzo presente nella pagina dei dettagli dell'ordine di eBay o nella pagina dei dettagli della transazione di PayPal.
E stato emesso un rimborso di EUR 357,00 il 6 nov 2016 a favore dell'acquirente. Il rimborso copre il prezzo di acquisto e le spese di spedizione originali.
Questo importo verra detratto dal tuo metodo di pagamento associato al tuo account.
Buty zostały wysłane na prawidłowy adres podany na PayPal przesyłka została dostarczona a my nie mamy butów ani 357 EUR.
Mamy zeskanowaną całą dokumentację transakcji. Żądamy od ebay zwrotu pełnej kwoty 357 EUR gdyż wywiązaliśmy się z transakcji. Nie rozumiemy dlaczego tak się stało i jeżeli nie odda ebay naszych pieniędzy skontaktujemy się z prawnikiem i z główny odziałem ebay. To jest niedopuszczalne. Prosimy o interwencję i natychmiastowy zwrot.

 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich co mają jeszcze nerwy i jaja handlowac na ebay.

Grzegorz

 

 

 

 

Wiadomość 1 z 41
ostatnia odpowiedź
40 ODPOW. 40

Dot.: Kradzież 357 EUR w biualych rękawiczkach

Proszę wszystkich Państwa !

Pierwsza zasada Ebay mówi- Kupujacy ma zawze rację !

Druga zasada mówi,że kupujący może zawsze zrobić sprzedającego w wała.

Trzecia zasada mówi,że jak wnerwisz kupujkącego ,to ma prawo tak zrobić,że otworzy reklamacje tylko na Ebay i dostanie zwrot kasy i nawet niczego nie będzie odsyłał... i tak mu kasę zwrócą,oczywiście nie swoją,tylko od sprzedającego.

Czwarta zasada mówi,że Ebay może ci odpowiedzieć w każdym języku,jaki zna ich pracownik,nawet po chińsku i za każdym razem będzie to kto inny,a jak nie będzie chciał,to wcale nie odpowie i tyle ! Takie mają tu zasady !

Życzę samych uczciwych kupujących,bo inaczej to tu tylko plajta grozi !

 

Wiadomość 41 z 41
ostatnia odpowiedź