Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Sklep na ebay.co.uk czy ebay.de?

Witam, mam pytanie do mądrzejszych ode mnie.... Czy ma znaczenie dla widoczności produktów to czy otworzę SKLEP na ebay.co.uk czy na ebay.de? Czyli jeśli mam otwarty sklep na ebay.co.uk to moje produkty będą bardziej widocznie w UK niż w Niemczech.....

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 229 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Mało wyświatleń

WitamWczoraj wystawiłem 9 aukcji na ebay.pl oczywiście po angielsku z wysyłką do całej Europy. Jednak niepokoi mnie fakt, że aukcje w ogóle nie są wyświetlane, kilka ma 0 wyświwtleń a maksymalnie jedna ma 4 wyświetlenia. Wiem, że niektórych aukcji ni...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1239 Wyświetlenia
  • 8 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Obsługa ebay- Cyrk Monthy Pythona by tego nie wymyślił

Klient dostaje towar,rysuje metalowy stojak w taki sposób że można to dostrzec tylko pod światło.Oczywiście takiego nie dostał,podejrzewam że wymienił sobie używanego którego już posiadał.Jego zachowanie przez zakupem było podejrzanie desperackie,pyt...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 561 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Reklamacja a zwrot jak to jest na tym ebay

Kuujący napisał do mnie, że w butach Nike Air Max piszczy mu " poduszka powietrzna ". Powiedziałem mu aby pochodził po domu dwa trzy dni i jak będzie dalej odczuwał dyskomfort to niech odeśle w ramach reklamacji.Nie maiłem takiego jeszcze przypadku a...

Sprzedaż zagraniczna z Polski, a rozliczanie się ze sprzedaży...

Witam wszystkich sprzedających i kupujących  Trochę czytałem o sprzedaży na ebay, ale próbuje zebrać interesujące mnie informacje do kupy, by potem nie zastanawiać się czy coś robię nie właściwie... więc postanowiłem napisać z kilkoma kwestiami: Chc...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 8440 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 2 podziękowania

Rozwiązane! Kradzież 357 EUR w biualych rękawiczkach

Wysłałem do polskiego eby w niedzielę przez formularz odwołanie od transakcji jednak nie dostałem odpowiedzi. Może jakiś moderator to przeczyta i odpowie. Poczekam do jutra. Napisałem oczywiście o pomoc bo z Włochami dogadac się nie da. Napisałem prz...

Rozwiązane! To jest ciekawe

Gość z Australii zakłada spór choc ma śledzenie Poczty Polskiej, że nie otrzymał przesyłki. Przesyłkę otrzymuje dzień po otwarciu sporu. Piszę aby zakończył spór bo tysiąc parę złotych mi zablokował za pełną zgodą i poparciem szanownego ebay.Piszę do...

Problem z weryfikacją konta ebay.de

Założyłem konto na ebay.de, wszystko odbyło się na terenie Niemiec łącznie tamtejszym adresem. Po kilku dniach otrzymałem kod weryfikacji ale po wpisaniu pojawił się komunikat błędny kod. Szukałem na ebay informacji gdzie mam zgłosić się z tym proble...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 244 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż z konta na ebay.pl na ebay.com

Witam!Proszę o pomóc - jak wystawić przedmiot na ebay.com aby był widoczny dla wszyscych?Czytałem że trzeba zrobić 10 sprzedaży w ciągu trzech miesięcy na ebay.pl - ale czy to musi być 10 przedmiotów czy 10 użytkowników co dokonały zakupy u mnie?Cały...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 360 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problemy z USPS - opóźnienia w dostawie DUŻE !!!

WItam, Czy ktoś z Was ma jakiś link świadczący o opóźnieniach w dostawach paczek z Polski do USA Terminy ostatnio są tragiczne, 30-50 dni dla paczek priorytetowych, listów poleconych, Global Expres ponad 14 dni czeka się na EMS , codziennie trzeba od...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1565 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

jak PayPal wspiera oszustów

Witam. Pewien jegomość nasz rodak mieszkający w UK pstanowił zakupić ode mnie jeden przedmiot. Przedmiot wysłany i odebrany oczywiście zaraz sprawa o niezgodność z opisem. Sprawa na ebay trwała parę tygodni po czym postanowił ją zamknąć i otworzyć sp...

podejrzenie oszustwa

mam takie pytanie bo pierwszy raz coś takiego spotykam , kupująy kupił towar ale nie chce zapłacić normalnie tylko żebym mu wysłał paypal bill bo niby wieksza opłata za wysłanie pieniędzy do mnie jest - towar za 220 eur a niby opłata za wysłanie tych...

Jak ukryć opcje dostawy aa Ebay.de ?

Witam.Może ktoś wie jak ukryć opcje dostawy na ebay.de (Internationaler Versand i Versand im Inland) ?Podczas wystawiana aukcji wszyskie kraje, ceny mam widoczne jakoś można to schować.Prosze o pomoc.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 339 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań