Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Militaria - co wolno a czego nie wolno kupować z USA?

Ma ktoś doświadczenie w tym temacie militaria i zakupów za oceanem? Wiele produktów Midway USA jest dostępnych po super cenach na ebay. Akcesoria, naboje etc. Zna ktoś jakieś miejsce w sieci gdzie mogę znależć informacje co wolno a czego nie wolno sp...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 344 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Oclenie paczki z USA

Witam. Pierwszy raz mam doczynienia z paczką z USA ;] Dostałem dzisiaj listownie wiadomość z UC, że mają moją paczkę i czekają na dokumenty z mojej strony, żeby ją oclić. Wymagają faktury, paragonu, potwierdzenia transakcji lub inny dokument.Do listu...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 767 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

zwrot za nieotrzymaną paczkę - wysyłka

Kupiłam na ebay UK sweter. Nie dotarł. Sprzedawca sprawdził, że "shipping center" wysłał go nie wiadomo gdzie i zwrócił mi swoja część. ale nie mogę się doprosic o zwrot kasy za wysyłkę. W Pay Pal transakcja widnieje jako "refundowana", firma nie odp...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 333 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Global Shipping Program nie dostarczył paczki z USA

Witam wszystkich,Global Shipping Program nie dostarczył paczki z USA nie dostarczył przesyłki (podobno błędny adres) mimo aktualizacji adresu od samego poczatku procesu wysyłki. eBay niestety odcina sie od pomocy w tej sprawie i tu pojawia sie moje p...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 284 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

2misiące Global Shipping Program nie dostarczył paczki z USA Widnieje jako dostarczona ????

Witam,Może ktoś pomoże jak ogarnąć problem .16 Grudnia 2014 zaplaciłam za towar .śprzedawca b.pomocny interweniował kilka razy .....Paczka najpierw dodtarczna do Ketucky z jednym tracking nr, potem utknęła na długo aż w końcu została odhaczona jako d...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 457 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot wadliwego przedmiotu pocztą polską za granicę

Zamierzam zwrócić wadliwy przedmiot sprzedawcy z Chin, przedmiot chciałbym wysłać za pomocą poczty polskiej a konkretnie tym listem poleconym http://www.poczta-polska.pl/paczki-i-listy/przesylki-zagraniczne/listy/list-polecony/. W FAQ na stronie ebay...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1917 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakupy na ebay.de

WitajcieLicytowałem na niemieckim ebay.de pewną rzecz, w trakcie licytacji zrezygnowałem z zakupu dając wcześniej najwyższą ofertę (wiem zachowałem się jak małolat). Okazało się że nikt do końca licytacji mnie nie przebił, czyli wygrałem ją. Po zakoń...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 354 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem

Witam, kupilem gniazdo zasilania we Francji do mojego laptopa 19 lutego, ok 13 marca napisalem, ze towar nie doszedl i sprrzedawca wyslal drugi. Przedwczoraj otworzylem spor, bo do tego czasu nie doszlo nic i napisalem, by zwrocil mi pieniadze, a na ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 303 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupno za $

Witam, chcę kupić dany przedmiot na ebay.com, mam w gotówce 100$ w jaki sposób najlepiej te 100$ wpłacić na paypall lub na jakąś kartę debetową/kredytową aby nie przewalutowywać tego dwa razy? Jakieś pomysły?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 278 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakupy w USA, pewne niejasności

Witam, chciałbym się dowiedzieć ile będę musiał płacić za ten przedmiot: (chodzi o cło i/lub vat) http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=160442890390&ssPageName=STRK:MEWAX:IT Czytałem bardzo dużo i chciałbym się dowiedzieć co jest prawdą: ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 20485 Wyświetlenia
  • 14 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Witam Zaznaczyłem przedmiot na ebay aby go kupić mam go w koszyku chcę za niego zapłacić i nie mogę

Witam zaznaczyłe przedmiot na ebay kup teraz mam go w koszyku a nie mogę za niego zapłacić konto mam połączone z pay pal czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego i co muszę zrobić aby zapłacić za ten przedmiot sprzedający jest z FrancjiPozdrawiam Grzegor...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 246 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania