anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

2misiące Global Shipping Program nie dostarczył paczki z USA Widnieje jako dostarczona ????

Witam,Może ktoś pomoże jak ogarnąć problem .16 Grudnia 2014 zaplaciłam za towar .śprzedawca b.pomocny interweniował kilka razy .....

Paczka najpierw dodtarczna do Ketucky z jednym tracking nr, potem utknęła na długo aż w końcu została odhaczona jako doręczna do miejsca ...i tu jest dla mnie nie jasne ....... sprzedawca .interpretauje że do adresata ,ja że do punktu, z którego  będzie eskportowana jako zbiorczy ładunek?(widnieje  następny tracking nr, - trzeci z kolei ) Termin na reklamacje minął -45 dni (eBjay się wypięło Du...ą).Próbuję śledzić 3-ci numer ale widnieje jako jeczsze nie wprowadzony ?? totalna Czarna D ...a.

Proszę o pomoc moze ktoś zna podobne problemy . 

PS 

robiłem sporo zakupów       z US ale nigdy nie były wysyłane przez Global **bleep**ING Program

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

2misiące Global Shipping Program nie dostarczył paczki z USA Widnieje jako dostarczona ????

Mam dokładnie ten sam problem. Sprzedawca interweniowal w sprawie aktualizacji zdresu wysyłki bo był błędny (nieaktualny) bez skutecznie, ja równiez pisałem wielokrotnie w sprawie wysyłki na poprawny adres - bezskutecznie. Mijał czas i ostatnio otrzymałem  informacje o przeterminowaniu sie mozliwosci dostawy. eBay kładzie lache i raczej nie ma co liczyc na pomoc. Zbieraj całą dokumentacje bo prawdopodobnie bedziesz musiał to zgłosic na Policje jako podejzenie popelnienia przestepstwa przez eBay.

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź