Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

POMOCY! ANULOWANIE TRANSAKCJI

mam BARDZO duży problem. wygrałam aukcje, przedmiotem był telefon, za 104zł, więc cena w miare adekwatna do telefonu. wygrałąm aukcje, puściłam przelew paypalem, a tu nagle dostaje na poczte wiadomość że użytkownik chce anulować transakcje. Przyczyna...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 115 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

anulowanie transakcji

witam kupiłem przedmiot od sprzedającego z Holandii ,z opcja tylko paypal. nagle po zakończeniu transakcji okazuje się, że sprzedawca paypala nie uznaje i operuje tylko na chińskim banku (przelew na dziwny adres i dziwny system bankowy) - coś tu śmie...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 173 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak sprawdzic na jakim Ebay uzytkownik założył konto

tak jak w temacie przy okazji cy zakladajac konto np na ebay UK bede mial limity sprzedazy? wiadomo koperta z kodem musi przyjsc do PL czy jest na ebay mozliwosc kupowania bez pelnej aktywacji konta podobnie jak na all... dzieki za info

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 75 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie mogę dokonać płatności za kupiony towar!

Witam. Mam problem z zapłatą za kupiony towar. Kiedy chcę zapłacić za niego przez payapl wyskakuje mi błąd : " Nie można zrealizować tej płatności, a Twoje konto nie zostało obciążone. Skontaktuj się z handlowcem w celu uzyskania dalszych informacji....

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 146 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Płatność za przedm. € a z karty ściąga funty

Witam, chcę zapłacić za przedmiot w systemie ebay i paypal, wszystko idzie dobrze, tylko w pewnym kroku jest napisane, że za przedmiot wychodzi 33,3€ a po prawej stronie jest napisane 26,63funtów, z karty ściąga mi w funtach, kartę mam w euro i jest ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 94 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

USPS FirstClass International Ocean czas dostarczenia.

Witam. Zamówiłem niedawno towar ze stanów. Dowiedziałem się, że zostanie on puszczony oceanem. (FirstClass International). Sprzedawca dał mi info, że dostarczenie do Polski będzie trwało 10-32 dni. Czy to jest w ogóle możliwe? (Byłem pewien, że będzi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 176 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Koszt wysyłki w obcej walucie

Mam pytanie. Zauważyłam, że sprzedający z Polski mają możliwość przedstawienia ceny przedmiotu w obcej walucie. W formularzu sprzedaży szukałam, ale nie znalazłam takiej opcji. Gdzie to się mieści?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 190 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

współczuję oszukanym...

Współczuję oszukanym , ale tak nie powinno być aby klient ktory zapłacił , a nie otryzmał towaru . Adm,. Ebay powinna ostro ścigać oszustów. !!!

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 78 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Prawdopodobnie zostałem oszukany, co mam zrobic ?

Kupiłem na ebay nowy telefon ,za dziwnie niską cene, ale mimo wszystko było to 840zł. Sprzedający świeżo założył konto na ebay. We wtorek przelałem pieniądze, sprzedający chciał od razu moje dane, twierdzac ze chce nastepnego dnia szybko wysłac paczk...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 566 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie otrzymałem przedmiotu, nie mogę otworzyć sprawy

Chciałbym zapytać, co zrobić w następującej sytuacji: 1. Zakupiłem przedmiot (książkę), który wedle opisu miał dotrzeć do mnie za ok. 2 tygodnie. 2. Książka nie dotarła. Po trzecim tygodniu czekania skontaktowałem się ze sprzedającym. Sprzedający obi...

PAY PAL pilne

Witam mam problem otóż nie moge zaplacic za towar poniewaz nie mam karty kredytowej .Mam powiązane konto pay pal z e bay.Mam ok 80 funtów chce zaplacic za okulary ktore kosztują razem z wysylka 74 funty. Na obu kontach mam ten sam e mail i dalej kaze...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 59 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

który nabywa graniczne miesięcznie?

Przepraszam za mój polski Chcę kupić w USA i sprzedawany w Polsce w sklepie internetowym. Powiedz mi, jak lepiej - osoba lub firma? Jakie są ograniczenia celnych w Polsce? sprzedaż 10.000 -20.000 dolarów. Dziękuję.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 94 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Płatność ze statusem:Za ten przedmiot częściowo zapłacono w systemie PayPal

Witam, jestem początkującą kupująca i mam pewien problem. Kontaktowałam się z supportem ebay, ale jakoś mimo już 2 maili unika odpowiedzi na moje pytanie. Zakupiłam dwie peruki za które zapłaciłam przez PayPal, obydwie miały opcje darmowej wysyłki. P...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 285 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania