anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę dokonać płatności za kupiony towar!

krzysztoft1983
Użytkownik

Witam. Mam problem z zapłatą za kupiony towar. Kiedy chcę zapłacić za niego przez payapl wyskakuje mi błąd : "


Nie można zrealizować tej płatności, a Twoje konto nie zostało obciążone. Skontaktuj się z handlowcem w celu uzyskania dalszych informacji.". Ponieważ jest możliwość płatności kartą, więc ją wybieram, wklepuję wszystkie dane i znowu zonk : "ie mogliśmy przetworzyć informacji o Twojej karcie kredytowej. Upewnij się, że podane informacje są identyczne z danymi posiadanymi przez operatora Twojej karty kredytowej.". Wszystkie dane są poprawne, sprawdzane 1000 razy i za każdym razem błąd. Na karcie mam odpowiednią ilość gotówki. Dodam, że chcę zapłacić za towar od sprzedającego z USA. To mój drugi zakup na ebayu - z pierwszym nie było problemu, zapłaciłem z paypalem. Teraz za żadne skarby nie mogę zapłacić. Dodam też, że nie dostałem żadnego emaila, że zakupiłem towar. Kiedy chcę za towar zapłacić bezpośrednio z paypala, wyskakuje błąd, że nie udało się załadować koszyka zakupów z ebay. Proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Nie mogę dokonać płatności za kupiony towar!

krzysztoft1983
Użytkownik

Udało mi się wczoraj wieczorem (około 22) zapłacić przez PayPal za zakupiony towar. Tak więc sprawa załatwiona - temat do zamknięcia.

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź