anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prawdopodobnie zostałem oszukany, co mam zrobic ?

grobla95
Użytkownik

Kupiłem na ebay nowy telefon ,za dziwnie niską cene, ale mimo wszystko było to 840zł. Sprzedający świeżo założył konto na ebay.


We wtorek przelałem pieniądze, sprzedający chciał od razu moje dane, twierdzac ze chce nastepnego dnia szybko wysłac paczke. Miał mi tego dnia wysłac potwierdzenie nadania, ale zadnego odzewu nie było pomimo kilku maili. Do tego czasu nie odpisuje. Chciałem do niego zadzwonic ,ale numer który otrzymałem od ebay wraz z jego danymi jest błędny (nie ma takiego numeru).


Nie wiem co mam z tym zrobic, bo jestem juz prawie pewien oszustwa. Jaką mam szanse odzyskac pieniądze ?


Mam potwierdzenie i całą korespondencje mailową.

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Prawdopodobnie zostałem oszukany, co mam zrobic ?

biegusiem na policję, nie płaciłeś poprzez paypal to od serwisu pieniędzy nie odzyskasz ani centa


 


a jak jestes nie pełnoletni to z opiekunem prawnym marsz na policję,


 


jesli koleś ma konto jeszcze aktywne to możesz nega wystawić, zwrotnego nie dostaniesz ; )

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Prawdopodobnie zostałem oszukany, co mam zrobic ?

grobla95
Użytkownik

No ok, ale jeżeli jestem niepełnoletni a mam konto na ebay, to w ogóle moge z tym isc na policje ?

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Prawdopodobnie zostałem oszukany, co mam zrobic ?

dziewanna1
Użytkownik

Był  to  trochę  ryzykowny  zakup. bo facet miał niedawno załozone konto - trzeba  koniecznie zgłosić na Policje  i  nie pozwolic na oszustwa na  Ebay , ktory jest solidnym serwisem.


~~~ Karolina  Sczczecinianka ~~~~  😉

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź