Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Konto

Witam ,Proszę o poradę, sytuacja jest następna : Dopiero nie aktualizował płatności przez konto bankowe . W jakiej walucie otworzyć konto jeśli sprzedaję ogólne ciuchy do USA w $ , nie posiadam ani firmy ani działalności . Także czy coś teraz muszę z...

Otrzymanie Euro za towar

Witam !Rozpoczynam swoją przygodę ze sprzedażą na Ebay.Szukałem odpowiedzi na moje pytanie , ale nigdzie jednoznacznie nie było to określone.Sprzedając towar za granicę otrzymam kwotę na moje konto w Euro, czy po przeliczeniu w złotówkach ?Konto rozl...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 197 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka do Hiszpanii

Witam,W cenniku mam ustawioną mozliwość wysyłki do Hiszpanii, niestety nie umiem wykluczyć Wysp Kanaryjskich, które są zdecydowanie droższe niż dostawa na kontynet. Szkoda mi podnieść dwukrotnie cenę, bo stracę odbiorców. Czy ktoś ma na to jakiś pomy...

Kupujący rezygnuje z zakupu - zwrot środków

Siema, trafił mi się klient, który omyłkowo kupił przedmiot i zapłacił tym nowym kretyńskim systemem płatności ebay. Chciałem mu zwrócić pieniądze, niestety kiedy klikam zwrot środków, ebay prosi abym powiązał swoją kartę kredytową, czego nigdy w życ...

Import zegarka seiko do usa pasek z krokodyla

Witam Serdecznie mam problem a raczej mój klinet.Sprzedał zegarek seiko z paskiem z skóry krokodyla.Wysyłka poszła fedexem. Niestety urząd celny nie chce przepuścić paczki z uwagi na pasek (chcą wiedzieć z czego jest zrobiony - pochodzenie i rodzaj p...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 79 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Opcja "zakup na fakturę"-sprzedaż na ebay.de a konto z Polski

Witam.Wystawiamy swój towar na niemieckim ebay.de, w opisie przekazujemy informację, że wystawiamy faktury vat- kupujący musi nas o tym poinformować przed wysyłką. Niestety nagminne staje się to, że klient otrzymuje od nas towar a potem domaga sie fa...

Podatek VAT od sprzedaży na ebay.com jak go liczyć?

Witam!(tak dokładne pytanie jeszcze nie padło na forum)Nurtuje mnie jedno pytanie odnośnie ewidencjonowania na ebay zagranicznym (sprzedaż w dolarach) Od razu na wstępie zaznaczam, że jestem czynnym podatnikiem VAT, oraz jestem zarejestrowany jako po...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 5814 Wyświetlenia
  • 10 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot przez płatności

WitamKupujacy zaplacil przez paypal. Pozniej otworzyl spor. Przedmiot otrzymyalem natomiast nie moge wyslac zwrotu. Ebay nie moze przetworzyc platnosci. Choc pieniadze na zwrot sa w nowych platnosciach ebay. Sytuacja taka sama na ebay.de

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 107 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

kłopot z wystawieniem aukcji na ebay.de

próbuje wystawić aucje na ebay.de , niestety wyskakuje mi bład, dodam, że mam konto zweryfikowane paypal i kliknąłem połacz konto paypal. Ebay.pl nie ma takiego nie problemu. Es scheint ein Problem mit diesem Angebot zu geben.Es scheint, dass es für ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 79 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka przedmiotu - płatność wstrzymana

Witam. Przez około 2 tygodnie nie logowałem się do ebay. W tym czasie kupujący z Włoch zakupił u mnie przedmiot. Było to właśnie 2 tygodnie temu. Pieniądze wpłacił przez PayPal. Gdy loguję się do PayPala mam informację, że płatność została wstrzymana...

Jak dostanę pieniądze z eBay - firma

Witam, To mój początek... bardzo początek ... na eBay. Pytanko, dwa, no trzy... banalne ale będę wdzięczny za wyjasnienie. 1. Czy dobrze rozumiem że moja sprzedaż na ebay ( moje pieniądze  ) trafiają do mnie poprzez paypal ? 2. Rozliczenie za sprzed...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 104 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Cenniki wysyłek wg wagi

Witam!Przeczytałem już wiele tematów o cennikach, ale nadal nie wiem jak ustawić cennik wysyłek według wagi przedmiotu z aukcji. Chodzi o to, że posiadam w sprzedaży przedmioty ważące 100g, a limit wysyłki z najniższym kosztem to 3kg i chciałbym aby ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 106 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań