Otrzymanie Euro za towar

Witam !

Rozpoczynam swoją przygodę ze sprzedażą na Ebay.

Szukałem odpowiedzi na moje pytanie , ale nigdzie jednoznacznie nie było to określone.

Sprzedając towar za granicę otrzymam kwotę na moje konto w Euro, czy po przeliczeniu w złotówkach ?

Konto rozliczeniowe mam ustawione w Euro, ale służy ono tylko do zapłaty prowizji ?

pozdr

M.

 

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Otrzymanie Euro za towar

Poczytaj ostatnie posty z lipca ponizej np.

wypłaty z Ebay ??? - Społeczność eBay

temat jest poruszany w zwiazku z tym ze Ebay przejmuje calkowicie finanse. Proces jest w toku i nie zawsze odbywa to sie plynnie.

Otrzymasz zaplate w walucie sprzedazy poczem Ebay przeliczy na walute wyplaty lub wyplaci w tej walucie jesli podepniesz konto w tej walucie w banku. 

Np. gdy podepniesz do konta bankowego w Euro: gdy otrzymasz Euro >>>>wyplata do banku w Euro.

Gdy otrzymasz w zlotowkach czy innych walutach >>>>> wyplata do banku w Euro.

Mozna podpiac tylko jedno konto w jednej walucie. Zatem podepnij w tej walucie w ktorej masz nawyzsza sprzedaz aby zaoszczedzic na przeliczeniach.

 

Mozna to zawsze zmienic. Aby zmienic, usuwasz stare konto wtedy Ebay poprosi o nowe.

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Otrzymanie Euro za towar

Ja bym sobie odpuścił ebay przy tak małej ilości opinii i przeniósł się na inny portal aukcyjny-ebay jest obecnie 100% wrogiem sprzedawców.

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Otrzymanie Euro za towar

Opinie urosna nawet nie wiadomo kiedy. Wazne aby miec caly czas wystawione cos na sprzedaz, cos co sie sprzedaje. Lapiej lug gorzej ale sie sprzedaje. To cos najlepiej jak jest czyms co stac cie aby stracic bo jak kano913 slusznie zauwazyl ze ebay stoi po stronie kupujacego. W sporze z kupujacym sprzdawca przegrywa w 99%. Sa sposoby aby to minimalizowac wybierajac uczciwych kupujacych

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź