Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

10 sprzedaży.

Witam. Jestem nowy i potrzebuję 10 sprzedażyoraz 90 dni jak wiadomo od pierwszej sprzedaży, żebym mógł wystawiać na ebay.com.Moje pytanie jest nastepujące: - musi to być 10 sprzedaży od 10 różnych użytkowników ?- musi być 10 wystawionych komentarzy p...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 295 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

MC010 Usunięte aukcje na eBay

Witam,Już 2 raz wystawiłem tę sama aukcję gdyż dostałem email "MC010 Usunięte aukcje na eBay-nieautoryzowany użytkownik konta kupującego lub licytanta" i nie jestem pewny czy mogę ponownie wystawiać ten przedmiot. Drugi raz to zrobiłem bo byłem przek...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 227 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przelew waluty obcej bez przewalutowania z polskiego paypala na polskie konto bankowe okrezna droga

Wiadomo, ze nie ma mozliwosci przelewu waluty obcej z salda paypal na rachunek walutowy w polsce. Ale. Co gdyby zalozyc w Niemczech konto paypal i konto bankowe, oczywiscie w euro, przelewac euro z polskiego konta paypal na niemieckie, nastepnie z ni...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 370 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Proszę o bezpośredni link do działu obsługi klienta ebay.de

Możecie mi podać bezpośredni link do działu obsługi ebay.de.Za duzo podstron i się pogubiłem. Niemieckiego nie znam tekst napisze mi kolega. Przedmiot wystawiny na ebay.de także wypadałoby napisać po niemiecku.Chciałbym złożyć skargę na uzytkownika z...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 886 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Przepraszam ale to pilne ! Jak kupujący ma usunąć negatyw.

Po czasie kupujący się zreflektował i stwierdził, mi na maila, że buty które otrzymał są orginalne.Porównał posprawdzał podotykał kilknaście razy. Nerwów i maili mnie to kosztowało. Myslałem, że już **bleep** blada.Uzytkownik z Rumuni pisałem o tym w...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 485 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rachunek automatyczny dla kupujących

Witam,Sprzedaje do Niemiec i jest dla mnie komplikowane wkladac do kazdej wysylki wydrukowany rachunek. Czas od czasu zdarza mi sie, ze kupujacy chce zaslac "rechnung" i ja musze go w pdf wyslac klientowi. Czy jest jaks mozliwosc, aby ustawic ebay cz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 446 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak dołączyć plik w centrum sporów

Witam Sprzedałem przedmiot klientowi i kupiec oskarża mnie że nie dostał przesyłki (wysyłka pocztą polską), na szczęcie była monitorowana do końca i ma status jako doręczona. Wysyłka była do UK, dzwoniłem do Royal mail, wysłali mi PDFa z potwierdzeni...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 318 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

standardy

Witam,jak pewnie kilku na tym forum od 3 miesiecy mam zablokowane konto. Mialem status super sprzedawcy ale jakos od stycznia okazało się, żę nie spełniam jakichś tam standrów ebaya. Od tego czasu nie mogę wystwić nowych aukcji. Z każdym miesiącem ma...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 459 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Faktura PayPal

Kupujący poprosił mnie o wystawienie faktury paypal zanim dokonał zakupu.Jestem nowy więc nie wiem o co chodzi.Po co wystawia się takie faktury, czy to są jakieś moje dokumenty wewnętrzne?czy zainteresowany moim produktem nie powinien go najpierw kup...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 868 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

faktura kosztowa za Paypal

Witajcie,Jak sobie radzicie z ksiegowaniem kosztów za papal?chodzi mi o koszt prowizji, przewalutowania - jak to zrobić, żeby księgowo było dobrze? Z gory dziekuje za podpowiedz,pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 220 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań