standardy

Witam,

jak pewnie kilku na tym forum od 3 miesiecy mam zablokowane konto. Mialem status super sprzedawcy ale jakos od stycznia okazało się, żę nie spełniam jakichś tam standrów ebaya. Od tego czasu nie mogę wystwić nowych aukcji. Z każdym miesiącem mam nadzieję, ze to będzie ostatni. I przychodzi 20-ty i okazuje się, żę na kolejny miesiąc sutyacja sie utrzymuje.

Czytałem na forum, że pewnie wkrótce pójdą po rozum do głowy i zniosą te standardy. Jednak od ich wprowadzenia minęło już ponad pól roku i nic się nie zmienia. Jakoś nie mogą zauważyć, żę wykańczają uczciwie pracujących i płacących podatki (a przede wszystkim płacących im wysokie prowizje).

Pisałem do nich kilka razy i za kazdym razem dostawałem te same odpowiedzi, z których nic nie wynikało.

Macie może jakiś pomysly jak sobie z tym poradzić? Bo zaczynam wątpić, że mi kiedykolwiek odblokują moje konto.

 

pozdrawiam

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

standardy

Nikt nie ma żadnych rad? czyli po prostu cierpliwie czekaliście na odblokowanie?

 

Znacie może jakieś inne serwisy internetowe w niemczech na które można się ewakuować z ebaya? bo robią wszystko zeby stąd uciekać.

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

standardy

Nie licz na to 🙂 

 

Ja miałem sklep na ebayu, ponad setka transakcji i ponad setka komentarzy - 100% pozytywów.  Niestety pewnego czasu pojawił się kupujący, który kupił ode mnie kilkanaście przedmiotów.  Jeden jak się okazało uszkodził się w transporcie, ale po jednej gwiazdce zaznaczył przy wszystkich przedmiotach. I tak też straciłem standardy. Aktualnie czekam 4 miesiąc już i tak naprawdę, procent się nie zmienia. Skończyłem liczyć, że cokolwiek tam jeszcze będę mógł zdziałać. Szkoda, że tak niszczy się ludzi, którzy są niczemu winni a przynoszą mimo wszystko dochody dla ebaya.  Nie ma tak brzydkiego słowa, jakim mógłbym określić traktowanie na ebayu sprzedawców.  Szkoda gadać 🙂 

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

standardy

dzięki za odpowiedź. takich jak my jest napewno więcej. Może dałoby się połączyć siły i coś wspólnie zdzaiłać.

ja za długo czekać na odblokowanie nie mogę. zablokowali mi konto akurat wtedy gdy wydałem trochę pieniędzy na towar. póki co są to pieniądze zamrożone.

próbowałem założyć nowe konto ale po kilu godzinach mi je usunęli.

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

standardy

całkowicie Zablokowali ci konto i nie możesz z niego sprzedawac, czy zablokowali ci tylko możliwość wystawiania nowych aukcji ?

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

standardy

zablokowali na szczescie tylko mozliwość wystawiania nowych aukcji.

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź