Rachunek automatyczny dla kupujących

Witam,

Sprzedaje do Niemiec i jest dla mnie komplikowane wkladac do kazdej wysylki wydrukowany rachunek. Czas od czasu zdarza mi sie, ze kupujacy chce zaslac "rechnung" i ja musze go w pdf wyslac klientowi. Czy jest jaks mozliwosc, aby ustawic ebay czy paypal, tak aby dalo sie wysylac rachunki kupujacym automatycznie?

 

Dzieki za rade i pomoc 

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Rachunek automatyczny dla kupujących

Drukujac nalepke w Paypal masz ponizej link do wydrukowania rachunku.

 

Trzeba rachunek wlozyc, sam sie nie wlozy - nie wiem co masz na mysli aby to zautomatyzowac.

 

Ja wkladam zawsze poniewaz,  zauwazylem ze otrzymuje wowczas wiecej komentarzy.

 

Jako kupujacy chcialbym zawsze widziec wydruk w paczce abym wiedzial co i od kogo otrzymalem. Ulatwia to i jest istotnym ulatwieniem zwlaszcza przy licznych zakupach szczegolnie w celu odsprzedazy. Ulatwia ksiegowanie i zapobiega nieporozumieniom. 

 

Niestety, niewielu sprzedawcow wklada wydruk do paczki co utrudnia mi ich identyfikacje. odnotowuje w momencie zakupu miejscowosc pochodzenia ale to nie zawsze pokrywa sie z adresem nadawcy czy stemplem pocztowym.

 

Moja sugestia: wkladaj wydruk rachunku - ulatwidsz sobie i innym zycie, zapobiegniesz nieporozumieniom czy niepotrzebnie otwartym sporom na Ebay.

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Rachunek automatyczny dla kupujących

Bardzo dzieki za twa sugescje!

Do zalacznika wlozylem printscreen momentu, kdy da mi sie drukowac podsumowanie transakcji. Ty tam masz jeszcze przycisk do dodania rachunku?

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź