anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rachunek automatyczny dla kupujących

Witam,

Sprzedaje do Niemiec i jest dla mnie komplikowane wkladac do kazdej wysylki wydrukowany rachunek. Czas od czasu zdarza mi sie, ze kupujacy chce zaslac "rechnung" i ja musze go w pdf wyslac klientowi. Czy jest jaks mozliwosc, aby ustawic ebay czy paypal, tak aby dalo sie wysylac rachunki kupujacym automatycznie?

 

Dzieki za rade i pomoc 

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Dot.: Rachunek automatyczny dla kupujących

Drukujac nalepke w Paypal masz ponizej link do wydrukowania rachunku.

 

Trzeba rachunek wlozyc, sam sie nie wlozy - nie wiem co masz na mysli aby to zautomatyzowac.

 

Ja wkladam zawsze poniewaz,  zauwazylem ze otrzymuje wowczas wiecej komentarzy.

 

Jako kupujacy chcialbym zawsze widziec wydruk w paczce abym wiedzial co i od kogo otrzymalem. Ulatwia to i jest istotnym ulatwieniem zwlaszcza przy licznych zakupach szczegolnie w celu odsprzedazy. Ulatwia ksiegowanie i zapobiega nieporozumieniom. 

 

Niestety, niewielu sprzedawcow wklada wydruk do paczki co utrudnia mi ich identyfikacje. odnotowuje w momencie zakupu miejscowosc pochodzenia ale to nie zawsze pokrywa sie z adresem nadawcy czy stemplem pocztowym.

 

Moja sugestia: wkladaj wydruk rachunku - ulatwidsz sobie i innym zycie, zapobiegniesz nieporozumieniom czy niepotrzebnie otwartym sporom na Ebay.

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Dot.: Rachunek automatyczny dla kupujących

Bardzo dzieki za twa sugescje!

Do zalacznika wlozylem printscreen momentu, kdy da mi sie drukowac podsumowanie transakcji. Ty tam masz jeszcze przycisk do dodania rachunku?

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź