anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Napis Verkauft / Sprzedane na listingu aukcji w wyszukiwarce

od czego zależy? tzn kidy sie pojawia.....szukam i szukam i nie moge znalezc zależności ...mam np 30 przedmiotow sprzedanych w ciagu kilku miesiecy i w wyszukiwarce inni mają taką informacje pomimo ze mniej sprzedali a u mnie trzeba wejsc do aukcji zeby zobaczyc ile zostalo sprzedanych.......sa aukcje gdzie ktos sprzedal  mniej szt. niz ja i ma licznik sprzedaży w listingu a ja nie ...mimo ze aukcja jest bardziej popularna i jest wyzej w wyszukiwarce...

 

oczywiscie mam konto firma i sklep otworzony w ebay DE

 

 

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Napis Verkauft / Sprzedane na listingu aukcji w wyszukiwarce

listing na ebayu jest na innych zasadach niz to w polskim allednie, mozesz wystawic przedmiot na 30 dni i bedzie on na czolowych miejscach, a jest to uzaleznione od tego jak sie sprzedaje, im czesciej sprzedajesz to idZie wyżej i coraz wyżej


a o to co pytasz to jesli bedziesz mial sprzedanych powyzej 50 przedmiotow taka informacja pojawi sie z automatu

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Napis Verkauft / Sprzedane na listingu aukcji w wyszukiwarce

ale właśnie są osoby które mają sprzedane 15, 31, 35 szt.......i im sie wyswietla a mi nie 🙂

 

nigdzie nie znalazłem jasnej odpowiedzi i od czego to zależy....nie mam też na aukcjach licznika odwiedzin choc inne aukcje tez nie maja to wynik sprzedazy sie w listingu im się pokazuje.

 

chyba ze na niemicim ebayu jest inaczej a ja podelgam pod polski ebay z zasadami z PL...choc mówią ze jak sie cos wystawia na DE to na zasadach z DE...

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź