Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Podatek od osoby prywatnej- sprzedaz zagraniczna.

Wiec szukałem już wszędzie odpowiedzi ale wszędzie masło maślane dla mnie i przeważnie wszystko dla firm. Mam pytanie. Jestem osoba prywatną i chciałbym zacząć sprzedawać pewne przedmioty zbędne dla mnie za granicę- i właśnie czy muszę odprowadzać po...

Jak uniknac platnosci zwrotnych (chargebacks).

Zmorę sprzedawcow: platność zwrotną czyli chargeback można uniknąć przyjmując platność przez: https://www.moneybookers.com/app/?rid=978241 Metoda zalecana szczegolnie przy sprzedaży artykulow niematerialnych (oprogramowanie, hasla do gier, wirtualne ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 178 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

maly popyt

witam, mam zamiar byc nowym sprzedawca, ale mam pewne obawy. otorz to co chce sprzedawac, a jest to bielizna , wydaje mi sie, ze nie ma popytu, choc jest tego mnostwo. czy jest tak tez z innymi rzeczami

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 58 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż odzieży atorskiej.

Witam, Chce sprzedawać za granicę - EU USA Canada ... ciuchy - mojej produkcji, czy ktoś mógł by mi powiedzieć na jakie kruczki mogę się natknąć przy sprzedaży za granicę? Na razie mam tylko doświadczenie z Alledrogo, na którym mi jakoś idzie. Konfek...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 61 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kategoria Xperia X1

Witam, posiadam kilka modeli Xperii X1 które mam zamiar wysyłac do Ameryki (głównie do Stanów) i stąd moje pytanie.Próbuję wystawiać na ebay.com i nie znajduje mi kategorii X1, w Sony Ericsson tylko mogę wziąć pozostałe.Powie mi ktos czy moje aukcje ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 25 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

sprawdzone dostawy do polski z UK

czy ktos ma sprawdzone dostawy do POLSKI z UK, badz poczta Royal Mail, jak okreslic ceny by nie byly za gorowane wiedzac ze cennik zmienia sie czym sugerowac podajac ceny, przy wysylce paczki do polski bede wdzieczny o rychle odpowiedzi

co zrobic

mieszkam od wielu lat w anglii i chce zaczac sprzedawac gdzie indziej miedzy innymi w polsce...... po pierwsze, zarejestrowalem sie na polskim ebayu na polski adres ale tam nie mieszkam czy to problem? po drugie chcialem na angielskim ale potrzebowal...

Sklep Ebay na niemieckim serwisie - opłaty

witajcie, Załozylem na polskim ebay, "maly sklep", Wystawiając u nas płacę tak, jak w cenniku 0,15zł... może ktoś mi wytłumaczy, dlaczego wystawiając podobną aukcję na ebay.de płacę 0,75 Euro za zdjęcie - miniaturkę, albo i jeszcze wyższe kwoty... Cz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1948 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Chcę zacząć sprzedawać - mam kilka pytań

Witam. Chciałabym rozpocząć sprzedaż na ebay.co.uk Mam w związku z tym kilka pytań: 1.Jestem zarejestrowana na polskim Ebayu. Jeśli chcę, aby przedmiot był widoczny tylko na ebay.co.uk to muszę go wystawić właśnie poprzez ten serwis? 2.Załóżmy, że pr...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 229 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Którym operatorem najlepiej wysyłać za granicę?

1. Jako list, paczkę do max. jakieś 3kg, 70cm i 300-400zł? Na razie ograniczę się do Europy i chyba tylko do unii. Nie reprezentuję firmy tylko czasem mam coś do sprzedania. 2. Proponować ubezpieczenie w standardowej cenie wysyłki? 3. I jeszcze jak p...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 90 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Duża paczka do USA??? jak długo??

Mam do wysłania duzą paczkę do USA - ok 15kg - jak długo może iść taka paka ? wysłana opcją ekonomiczna. Wysyłał ktoś z was może taką paczkę już ? i po jakim czasie dotarła. Czy mam napisać kupującemu ze paczka wysłana dnia xxxx i żeby uzbroił się w ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 4463 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka za granice - 1000 marek niemieckich z 1991 roku

Posiadam oryginalny banknot 1000 Deutsche Mark z 1991 roku. Jego wartość to około 2000zł. Chciałbym go wystawić na ebay ale nie mam pewności co o wysyłki zagranicznej np. do Niemiec.... Słyszałem i czytałem już różne opinie na ten temat... Czy Polski...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 208 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zameldowanie w D sklep w PL

Witam.Jestem zameldowany w Niemczech.Mam konto na ebay.de. Czy moge otworzyc sklep na ebay.pl ale sprzedawac na ebay.de ? Jezeli nie ,czy mozna otworzyc konto na pl. z niemieckim adresem i sprzedawac na de.? I jezeli zglosilbym firme w urzedzie skarb...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 27 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań