anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chcę zacząć sprzedawać - mam kilka pytań

Witam. Chciałabym rozpocząć sprzedaż na ebay.co.uk Mam w związku z tym kilka pytań:

1.Jestem zarejestrowana na polskim Ebayu. Jeśli chcę, aby przedmiot był widoczny tylko na ebay.co.uk to muszę go wystawić właśnie poprzez ten serwis?

2.Załóżmy, że przedmiot został wystawiony. Co zrobić, aby inni użytkownicy mogli go też wyszukiwać(byłby widoczny) na eby.com/fr/de/co.uk ?

3. Czy mogę prosić/żądać, aby kupujący wpłacali mi na Paypal w polskich złotówkach, a nie w funtach lub dolarach ?

4. Czy aby sprzedawać muszę mieć potwierdzoną kartę kredytową albo płatniczą? Bo jak na razie mam tylko konto bankowe.

5. Określając wysyłkę na ebay.co.uk muszę zaznaczyć Other Courier czy coś innego ? Będę wysyłać Pocztą Polską.

Jak na razie mam tyle pytań. Jeśli coś mi się przypomni, to dopiszę. Liczę na Waszą pomoc i z góry dziękuję.
Pozdrawiam 🙂
Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Chcę zacząć sprzedawać - mam kilka pytań

Na początek musisz zrobić to http://pages.ebay.pl/help/sell/seller_account.html (obowiązkowo)

1 i 2 zawsze wystawiaj tam, gdzie jest na niego popyt, czyli jeśli ma być widoczny w UK wystawiaj w tamtejszym serwisie, możesz wystawić na COM, za dodatkową opłatą będzie widoczny na UK

3 nie możesz, a wręcz to jest nie możliwe, chyba, że wystawisz towar na polskim ebay'u a kupi obcokrajowiec to wtedy bedziesz miała złotówki

ale i tak funty, dolary, euro paypal "zamieni" na złotówki po danym kursie każdego dnia

4 tak

5 Jeśli pocztą to Sellers Standard Rate to chyba tak się zwie, jeśli zaznaczysz other courier, to bedziesz musiała wysłać kurierem, jeśli tego nie zrobić, możesz ponieść konsekwencje
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Chcę zacząć sprzedawać - mam kilka pytań

Serdecznie dziękuję za odpowiedź - bardzo mi to pomoże 🙂
Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź