Sprzedaż odzieży atorskiej.

ashka79
Użytkownik
Witam,

Chce sprzedawać za granicę - EU USA Canada ... ciuchy - mojej produkcji, czy ktoś mógł by mi powiedzieć na jakie kruczki mogę się natknąć przy sprzedaży za granicę? Na razie mam tylko doświadczenie z Alledrogo, na którym mi jakoś idzie. Konfekcja lekka.
Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Sprzedaż odzieży atorskiej.

1. dogodnie jest sprzedawac na ebay.com (35 centow na miesiac) w formacie kup teraz z opcja widocznosci w UK za doplata (ok. $1).

2. Przyjmuj wplate od klientow z pewnym dorobkiem (mozesz z aukcji wykluczyc tych z dorobkiem komentarzy mniejszym niz np. 5).

3. Jesli platnosc przyjmiesz Paypalem (zwlaszcza od uzytkownikow z niskim stazem lub niewielu komentarzami) to wysylaj po 3 dniach aby zabezpieczyc sie w duzej mierze przed zaplata nieautoryzowana karta lub z kradzionego konta.

4. wysylaj przesylkami z numerem do sledzenia aby miec dowod.
Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Sprzedaż odzieży atorskiej.

Zawsze może zajść taka sytuacja, że ktoś zapłaci kradzioną kartą albo przejętym kontem PP czy bankowym. Co to znaczy "wysyłaj w ciągu 3 dni"? Czy PP pokryje straty związane z zapłatą kradzioną kartą? Przecież my jako sprzedający nie mamy żadnej możliwości weryfikacji płatności ani nawet nie dotykamy autoryzacji kart.
Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź