Płatności
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Jak zostałem okradziony przez firmę PayPal

Nie jestem zawodowym sprzedawcą, więcej na Ebayu kupuję niż sprzedaję, nie znam dokładnie wszystkich zwyczajów ale byłem do tej pory przekonany,że skoro wysłałem towar i posiadam dowód nadania przesyłki to żadna siła nie może pozbawic mnie moich pien...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 4382 Wyświetlenia
  • 11 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot przedmiotu od kupującego , jaka kolejność zwrotów :paypal,ebay, prowizja .... ?

Witam.Sprzedałem przedmiot za granicę , klient zapłacił przez paypal.Po jakiś 10-12 dniach od dnia wysyłki przedmiotu napisał że część samochodowa nie pasuje i chce ją zwrócić.Generalnie nie ma problemów , z tym że jaką kolejność zachować , żeby nie ...

Gdzie są dane do przelewu

Kupiłem książkę na niemieckim ebayu i mam problem z zapłatą.Jedyną metodą był przelew, natomiast nigdzie nie mogę znaleźć danych do przelewu. W mailu o wygranej aukcji i wyborze płatności nic nie ma.Na moje pytanie, gdzie one się znajdują, sprzedając...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1170 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

nie mogę wystawić aukcji , jak to naprawić?

Nie mogę wystawić aukcji na ebay, pojawia mi się komunikat : A payment method has to be set up so you can continue to sell on eBayWe noticed that you don't have a payment method set up with your eBay account. As soon as you take care of this, you'll ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 331 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

przelicznik i prowizja PayPal

Czy ktoś orientuje się jaką prowizję pobiera PayPal przy każdej transakcji dokonywanej przez przewalutowanie ze złotówek na dolara? W jaki sposób najkorzystniej dokonać przelewu za zakup na Ebayu w dolarach.Podpiąc kartę kredytową czy zwykłą płatnicz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2791 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay oznaczył aukcję jako opłaconą - na PayPal brak środków.

Witam.Mam dziwny problem. Otrzymałem od ebay informację, że zakupiony przedmiot został zapłacony. Aukcja ma status opłacona. A na PayPal nie wpłynęły środki.Ikonka przy aukcji to nie klepsydra tylko znaczek $, czyli tak jak przy sfinalizowanych płatn...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1840 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Niepotrzebna opłata celna?

Witam,wczoraj zakupiłem na e-bayu buty, ich wartość to $34.99, do tego doszedł koszt dostawy wartości $37.69. Stąd moje pytanie, czy ta przesyłka podlega ocleniu?Moje wątpiwości wynikają z tego, że byłem zmuszony zapłacić dodatkowe $10.90.Pozdrawiam.

Paczka zatrzymana przez urzad celny

Witam mam problem a mianowicie kupiłem 2 przedmioty z jednej aukcji z chin. Zostały do mnie wysłane w osobnych paczkach. Jedna doszła bez problemu niestety drugą przechwycił urząd celny. Płatności dokonałem przez payu niestety za oba przedmioty zapła...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1146 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PAYPAL OSZUSTWO ???

Witam! Mam problem wczoraj wystawilem kody paysafecard z wysylka na e-mail koleś kupil 3 kody po 300 zł http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=150554855913&ssPageName=STRK:MESOX:IT ma ponad 200 komentarzy więć myślałem , że jest ucziciwy w...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2274 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Gdzie są moje pieniądze?

Witam,Mam pytanie do osób które sprzedają lub sprzedawały coś na ebay'u. Ostatnio sprzedałem przedmiot do Wielkiej Brytani. Paczkę wysłałem bo pisze ze "Środki z co najmniej jednej transakcji sprzedaży są wykazane jako oczekujące na Twoim koncie PayP...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2206 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z kupującym. Zwrot pieniędzy.

Dobry wieczór. Chciałbym poprosić Was o mądrą radę. Mam problem ze kupującym, a mianowicie:Wystawiłem przedmiot na kup teraz, kupujący złozył mi ofertę, zaackeptowałem zakupił, zapłacił, otrzymałem pieniądze i drugiego dnia wysłałem przesyłkę, kupują...

pominięcie PayPal

Witam, czy istnieje możliwość pominięcia paypala w sprzedaży na ebay.de? w ustawieniach odklikąłem płatność paypal, ale wystawiając aukcję wołają ode mnie adres e-mail do płatności paypal.z wiadomych względów nie chcę mieć nic wspólnego z paypalem, t...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 524 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Paypal chroni złodzieji

Już nie raz straciłem pieniądze dzięki paypal.Przesłanie pieniędzy z od tych złodzieji na konto to nie jest 2 3 dni jak mówią ale 4-5 dni...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 611 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PayPal chroni oszustów

Witam,Sprzedałem klientowi z UK część samochodową - turbosprężarkę, którą jak się okazało po miesiącu chciał zwrócić. Wydało mi się to dość podejrzane, ponieważ jeśli ogólnie mamy do czynienia ze zwrotami to zazwyczaj w przeciągu tego samego dnia lub...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 533 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania