anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z kupującym. Zwrot pieniędzy.

Dobry wieczór. Chciałbym poprosić Was o mądrą radę. Mam problem ze kupującym, a mianowicie:

Wystawiłem przedmiot na kup teraz, kupujący złozył mi ofertę, zaackeptowałem zakupił, zapłacił, otrzymałem pieniądze i drugiego dnia wysłałem przesyłkę, kupujący otrzymał towar napisał że "dziękuje otrzymałem, wszystko wporzadku" itd.

Wszystko OK, pięknie i ładnie.

 

I przez pomyłkę zrobiłem anulowanie transakcji na ebay i ebay i paypal potrącił całą kwotę i odesłał do kupującego, straciłem i towar i pieniądze, napisałem email do kupującego przez gmail i ebay i facebook ale kupujący nie odpisuje, gra nie uczciwie i nie chce oddać ale to są moje cięzko zarobione pieniądze.

 

Co mam zrobić ponieważ dla mnie kwota naprawdę nie jest mała, bardzo prosze o roząsdne i poważne rady, może ktoś coś rodzaci i mam nadzieje sprawa zostanie szybko załatwiona.

 

Oczywisiście mam wszystkie dowody sprzedaży wysyłki numer pozycji i meile co jest związane z kupującym

Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Problem z kupującym. Zwrot pieniędzy.

skontaktuj sie z Ebay - tylko tak moze cos "odkrecisz"  chyba ze kupujacy zwroci ci pieniadze.

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Problem z kupującym. Zwrot pieniędzy.

Próbowałem wielokrotnie ale to jak gra w kotkę i myszkę, ebay odwraca mnie na paypal a paypal na ebay, jestem sfrustrowany tak ogromnym i popularnym portalem aukcyjnym jak ebay, czy naprawdę oni niechcą nić robić pomóc czy jak bo nie rozumiem tego.

Pracują po to żeby pomóc nam walczyć z uszustami prawda? szczególnie gdy widza że miesięcznie płacisz im za prowadzenie konta za sprzedaż wystawienie i wszyskie prowizje.

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Problem z kupującym. Zwrot pieniędzy.

Zapomnij o jakiejkolwiek pomocy ludzi z BOK e-bay, tym bardziej PayPal. Mnie się wydaje, że tam tylko siedzi może 1 osoba do odbierania telefonów. Nic nie wie i nic ci nie pomoże, bo cały system tej diabelskiej machiny to komputery i oprogramowanie. Informatycy tak to ustawili, że komp centralny podejmuje decyzję na podstawie wypełnionych zgłoszeń podporządkując pod dany algorytm. Jak taki rozstrzygnie na korzyć kupującego, a tak jest w 99%, to nie ma przeprosić. Wszelkie odwołania i reklamacje nie działają. Nie są brane pod uwagę. Ty piszesz i dostajesz wklejonego gotowca, że im przykro i zapraszają do dalszej współpracy. Szkoda czasu i zachodu.

Ich system to jak wielki bóg, podejmuje decyzje nie do odwrócenia. Koniec.

Znasz tą zasadę – nie podoba się to fora ze dwora. Tak ci w końcu odpowiedzą.

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź