Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Blokada pieniędzy

Witam. Sprzedałem konto w grze wirtualnej i pieniądze zostały automatycznie zablokowane na PayPalu ze względu na to, że jestem nowym sprzedawcą. Mogę je odblokować, potwierdzając dostarczenie przedmiotu, tylko, że nie mam jak tego zrobić, gdyż jest t...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 316 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Włamanie na konto ebay

Witam wszystkich:) Mam od soboty problem z kontem. Kiedy wczoraj wieczorem zalogowałem się na moje główne konto to zobaczyłem wycofanych około 15 ofert które sprzedałem i wysyłałem i zauważyłem, że mam w saldzie ebay dodatnie pieniądze kwota to kilka...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 416 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy przesyłki z USA nadal docieraja do Polski?

Witam.Mam do Was pytanie, jak w temacie. Oczekuję na ok. 10 przesyłek z USA (wysłanych USPS). Mam wrażenie, że żadna z nich nie opuściła terytorium USA. Po jednej ślad się urywa na Jamaice (27.03.2020 - package sent), inna zalega w Chicago (02.04.202...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 335 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem ze zwrotem pieniędzy za anulowane zamówienie

Witam wszystkich. Wielka prośba o pomoc. Nie korzystam zbyt często z ebay i nie wiem jak zadziałać.03.04.2020 złożyłem i zapłaciłem za zamówienie przez paypal z kartą kredytową.06.04.2020 zamówienie anulował sprzedający.Koresponduję ze sprzedawcą, al...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 174 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

bRAK INFORMACJI O PACZCE

Witam, Zamówiełm ponad miesiąc temu pewien produkt na Ebay, otrzymałem informacje żę będzie on u mnie między Śr, 29 sty - Pn, 09 mar. Gdzieś tam to leżało bo nie spieszy mi się ale zaczęła się zbliżać data ostatecznego doręczenia więc zacząłem się ma...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 310 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot przesyłki

Witam zrobilem zwrot przesylki na ebay i chciałem dodac numer do sledzenia ale mialem ich kilka i dodalem nie ten co potrzeba, nie moge tego edytować a boje sie ze nie zaliczy zwrotu. Prosze o pomoc, napisalem do supportu ale boje sie ze nie odpisza ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 288 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z wysyłką

Witam. Znalazłem ogłoszenie z smartfonem w dobrej cenie. Dzwonię do niego i dowiaduję się że nie wyśle za pobraniem ale może wystawić na eBay. Zgodziłem się. To było w sobotę 22 lutego. Dokonałem zakupu i zapłaciłem. Niestety kontakt się urwał. Co ma...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 261 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Zwrot za anulowana transakcje

Hej 10 lutego sprzedajacy anulowal zakup 4 rzeczy o wartosci okolo 500 funtów, i jest juz 16 i dalej nie otrzymałem zwrotu.Placilem paypalem z podpieta karta revolut. Zazwyczaj w 2 3 dni wracała kasa

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 623 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie kupujcie nic od osoby o nicku vickylefaye

Kupiłem od tej osoby plany w jednej grze nie jest to duża kwota,ale zostałem oszukany dotej pory nie otrzymałem zamówienia,napisałem do tej osoby 2 lub 3 wiadomości zostałem ol*******. I bought plans from this person in one game, this is not a large ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 311 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Putzt stelle

Ich bin auf der Suche nach dem Arbeit als Putzfrau im Privathaushalt. Ich bin sehr motiviert und fleißig. Wenn Sie Interesse haben schreiben Sie mir bitte eine Nachricht

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 192 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

sprzedawca crazyshoes17 z niedziela, 20 października 2019 nie wysłał towaru

zakupiony od sprzedawcy crazyshoes17 niedziela, 20 października 2019 produkt. Nie otrzymałem tego Na śladzie przesłanym przez sprzedawcę paczka nie była śledzona. Sprzedawca obiecał, że gdy paczka wróci do niego, odeśle mi ją. Teraz nie odpowiada na ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 308 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania