Włamanie na konto ebay

Witam wszystkich:)

 

Mam od soboty problem z kontem. Kiedy wczoraj wieczorem zalogowałem się na moje główne konto to zobaczyłem wycofanych około 15 ofert które sprzedałem i wysyłałem i zauważyłem, że mam w saldzie ebay dodatnie pieniądze kwota to kilka set złotych i jest podświetlona na zielono. Jednak najgorsze jest to że nie mogę sprzedawać oraz automatyczna płatność paypal została zablokowana. Oczywiście komunikuję się na bierząco z ebay lecz w wiadomościach. Słano znam angielski ale komunikuje się przez słownik.

Wczoraj w południe poprosiłi mnie bym wysłał im potwierdzenie tożsamości.

Wysłałem im zdjęcie dowodu osobistego oraz legitymacji osoby niepełnosprawnej ponieważ od dwóch miesięcy mam przyznany stopień umiarkowany o symbolu 02-P.

Do tej pory pisali że zrobią wszystko żeby jak najszybciej odblokować mi konto. Ale kilka godzin temu napisali żebym zadzwonił do działu obsługi klienta w celu jeszcze więksej weryfikacji.

Ale jak ja się z nimi porozumiem jak niestety nie znam angielskiego:(

 

Jak myślicie, jest sens jeszcze raz pisać do ebay o prośbę by mimo nie skontaktowania sie telefonicznego odblokowali mi konto?

 

Konto posiadam od ponad 10 lat i mam ponad 300 pozytywnych komentarzy. Nigdy nikogo nie oszukałem.

 

Proszę was o pomoc, jak to teraz rozegrać by powróciło mi pełnodziałające konto?

 

Ja niechcę tych pieniędzy na koncie, chciał bym żeby mi przywrócili moje zaufane konto.

 

Artur

Wiadomość 1 z 7
ostatnia odpowiedź
6 ODPOW. 6

Włamanie na konto ebay

Włamanie na konto ebay

Dziękuję bardzo. Na pewno napiszę jak sprawa wygląda.

 

Zawsze może ktoś kiedyś w przyszłości będzie miał podobny problem.

Wiadomość 3 z 7
ostatnia odpowiedź

Włamanie na konto ebay

Ja tego nie rozumiem... Dzisiaj miał dzownić do ebay mój znajomy i miał wystąpić w roli tłumacza ale akurat mają u siebie jakąś modyfikację systemu. Akurat założyłem nowe konto kilka dni temu na ebay. Kupiłem kilka gier w serwisie ebay od sprzedawców z ameryki oraz anglii. Żeby mieć trochę komentarzy. Chciałem wystawić kilka przedmiotów na sprzedaż bezpośrednio na ebay uk. Od kilkunastu godzin, przedmioty były wystawione, ale nie było można ich zobaczyć na listach wyszukiwania i nie miały zupełnie żadnych wyświetleń. Czekałem około dwóch dni na to żeby zaczeły być aktywne, a tu nagle godzinę temu, loguję się na konto i dostaję informację z systemu ebay że moje konto zostało zawieszone z powodu bezpieczeństa.

Auckje były napisane w sposób taki sam jak wystawiałem na koncie do którego mi się wkradli. Zdjęcia były normalne jak 99% aukcji na ebay.
Nie wiem o co im biega. Przecież ja nikogo nie oszukałem! Jestem uczciwym człowiekiem i zawsze taki byłem.

 

Nie pojmuję tego ebay-a. To samo było tydzień temu na koncie brata. To samo było na koncie mojego kolegi.

 

Przecież to jest chore. Jak mam zdobyć zaufanie, jak oni blokują nam konta gdy tylko chcemy coś sprzedać.

 

Na polskim ebayu kolega miał kilka dni temu identycznie. Ledwo wystawił tani przedmiot na ebay, akcesorium komputerowe. I nie dość że nie było wyświetleń jego aukcji to też po półtora dnia je zablokowali.

 

Słuchajcie, jaka jest tego przyczyna? Myślałem że jak trochę pokupuję rzeczy od sprzedawców i zbiorę kilka komentarzy to mi pozwolą sprzedawać.

 

Wytłumaczy mi to ktoś? Traktują nas jak potencjalnych oszustów. A sam kiedyś przez oszusta z ameryki zostałem oszukany na 1200zł.

 

Myślę żeby otworzyć firmę za jakiś czas i dość mocno skupić się na sprzedaży przez ebay, ale jak takie cyrki się będą działy to jak tu normalnie pracować.

 

PS: A zablokowali mi to konto z którego wysłałem tutaj pierwsze dwie wiadomości.

Wiadomość 4 z 7
ostatnia odpowiedź

Włamanie na konto ebay

Podpowie ktoś z was, czy można coś z tym zrobić?

Wiadomość 5 z 7
ostatnia odpowiedź

Włamanie na konto ebay

Nowe konta zawsze podlegaly tu ograniczeniom wiec albo to co wystawiles bylo niezgodne z regulaminem lub potrzebna jest dodatkowa weryfikacja. Pisz do suportu tu raczej nie uzyskasz kpnlretnej pomocy bo tylko suport ma wglad do konta i jegohistorii

Wiadomość 6 z 7
ostatnia odpowiedź

Włamanie na konto ebay

kiedys tez mialam problemy z kontem, ale jak pisza wyzej wszyscy, skontaktowalam sie z supportem i przywrocili konto do normy

Wiadomość 7 z 7
ostatnia odpowiedź