anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy przesyłki z USA nadal docieraja do Polski?

Witam.

Mam do Was pytanie, jak w temacie. Oczekuję na ok. 10 przesyłek z USA (wysłanych USPS). Mam wrażenie, że żadna z nich nie opuściła terytorium USA. Po jednej ślad się urywa na Jamaice (27.03.2020 - package sent), inna zalega w Chicago (02.04.2020 - shipment received). Ani na stronie USPS ani na 17net nie żadnych dalszych wpisów. A jak pisałem, tych przesyłek jest dużo więcej.

Pozdrawiam

Tomek, Warszawa

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Czy przesyłki z USA nadal docieraja do Polski?

Moje przesylki docieraja nawet w krotszych terminach np. lotnicza juz w 10 dni (przed pandemia 14 dni).

Korzystam z kurierow.

Poczta jest powolna, droga, gubi przesylki  lub błędnie skanuje i więdruja dookola Macieja zanim trafia (lub nie) do adresata. Co gorsza nie przyjmuja reklamacji na zagubione first class, small flat rate box oraz envelope.

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Czy przesyłki z USA nadal docieraja do Polski?

Czy przesyłki z Korei docierają teraz do Polski?pytam bo spredawca twierdzi że z powodu koronawirusa są wstrzymane loty a wybralam najtańsza bezpłatną wysyłkę. Co o tym myśleć? Faktycznie nie doczekam sie na towar. Na moim koncie widnieje obok towaru napis że przesyłkę wysłano. Więc...?
Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Czy przesyłki z USA nadal docieraja do Polski?

Według informacji na stronie poczty Korei, także Tajwan, Hongkong, Makao, Japonia, zawieszone jest już od dłuższego czasu przyjmowanie przesyłek do Europy, wysyłają jedynie do anglii, Francji, Holandii i Austrii... więc trzeba czekać...

 

Przykładowa informacja z poczty w Makao: http://www.ctt.gov.mo/MacauPost/Contents/News.aspx?pm=2852

W Korei poczta podaje podobny komunikat.

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Czy przesyłki z USA nadal docieraja do Polski?

moje też docierają ,nie ma problemu

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź