Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Nie dostarczona przesyłka, brak kontaktu ze sprzedającym

Witam, jakiś czas temu kupiła przedmiot na polskim ebayu, wpłaciłam pieniądze kartą przez ebay i od tego czasu minęło już sporo czasu a przedmiotu jak nie było tak nie ma a kontakt że sprzedającym po prostu nie istnieje. Co mam w tym przypadku zrobić...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 677 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Znowu jakaś awaria?

Od wczoraj mam problem , jak klikam na "sprzedawane" to wyskakuje czerwony napis nie przetworzono . To winna mojego sprzętu ? Przegladarki ? Czy ktoś też tak ma ?? Pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 990 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Jak odzyskać pieniądze wpłacone przelewem?

Witam . Zakupiłem w Niemczech towar i dokonałem płatności zwykłym przelewem . Jak mogę odzyskać moje pieniądze ? Czy ebay pomaga w takich przypadkach czy zostawia to wszystko na głowie kupującego i to olewa . ?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2900 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż wirtualnych przedmiotów ebay UK.

Witam, jakie zasady trzeba spełniać aby sprzedawać wirtualne przemioty na ebay uk ? Ponieważ po wystawieniu takiej oferty moja aukcja po kilku godzinach jest usuwana. A są osoby , sklepy których oferty nie są usuwane jakie warunki trzeba spełniać ?

Sprzedawca po anulowaniu aukcji nie zwrócił pełnej kwoty zapłaty

Witam. Zakupiłem przedmiot, zapłaciłem, ale sprzedawca kazał mi dopłacić za to, że płatność wykonałem przez pay pal. Wcześniej nalegał, żebym płacił poza eBay. Anulowaliśmy transakcję, a sprzedawca zwrócił mi tylko część kwoty zapłąty. Czy sprzedawca...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1471 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

10 komentarzy a blokada paypal

Czy to jest standard paypala że trzeba mieć 10 pozytywnych komentarzy aby odmroził pieniądze.Dostałam takie coś w mailu po pierwszej sprzedaży: Dopóki nie zrealizujesz większej ilości transakcji sprzedaży, PayPal możeczasowo blokować pieniądze z Twoi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1416 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupowanie przedmiotu w Australijskim ebayu

Witam.Chce kupić z polskiego konta ebay aparat fotografinczy w australijskim sklepie na ebayu, po czym wysłać go pod wskazany adres australijski.CZy da się coś takiego zrobić?CZy sklep w australi na to pójdzie? Z góry dzięki za odp.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 514 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Aktywacja konta przez telefon stacjonarny

Witam, Jak zwerfyikować konto sprzedawcy przez telefon stacjoarny? Jak wpisać numer telefonu w te pole? Wpisuje cały czas i odpowiada, że źle jest wpisany - ebay.pl założyłem konto.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 488 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot pieniędzy za wadliwy towar, kiedy ?

Witam,otrzymałem wadliwy produkt, zgłosiłem to do sprzedającego, że chcę go odesłać i chcę zwrot pieniędzy. Sprzedający zgodził się zwrócić mi kwotę za towara i połowę kosztów przesyłki, ale dopiero po odesłaniu przeze mnie towaru i odebraniu go prze...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 663 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rezygnacja z zakupu

Wczoraj kupiłem przedmiot od sprzedawcy z Austrii. Nie doczytałem kilku szczegółow (opis był po niemiecku) i okazało się, że nie jest to to czego szukałem. Zorientowałem się dopiero po naciśnięciu kup teraz (nie była to licytacja). Napisałem zaraz gr...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 709 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy banknot kolekjonerski UNC może podlegać zwrotowi

Czy banknot kolekjonerski UNC może podlegać zwrotowi . Kupujacy sie rozmyślił i chce zwrocić banknot niewiadomo z jakich przyczyn . Jak zastosować się do takiej sytuacji i jakie sa wasze w tym temacie doswiadczenia.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 369 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania