anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedawca po anulowaniu aukcji nie zwrócił pełnej kwoty zapłaty

Witam. Zakupiłem przedmiot, zapłaciłem, ale sprzedawca kazał mi dopłacić za to, że płatność wykonałem przez pay pal. Wcześniej nalegał, żebym płacił poza eBay. Anulowaliśmy transakcję, a sprzedawca zwrócił mi tylko część kwoty zapłąty. Czy sprzedawca może po zakupie przedmiotu zmuszać kupującego do płacenia poza ebay i czy może zwrócić kwotę którą zapłąciłem pomniejszoną o prowizje pay pal ?

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Sprzedawca po anulowaniu aukcji nie zwrócił pełnej kwoty zapłaty

gratuluję ze spełniłeś zadania sprzedawcy

Czy sprzedawca może po zakupie przedmiotu zmuszać kupującego do płacenia poza ebay i czy może zwrócić kwotę którą zapłąciłem pomniejszoną o prowizje pay pal ?

 

nie może, i nie ma takiego prawa, zrobil cie w h* widzac ze jestes nowy i nie doswiadczony, jesli nie mineło od kliknięcia w kup teraz 60 dni spokojnie wystaw mu negatywa, i tak innej opinii niz pozytyw wystawic nie moze

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Sprzedawca po anulowaniu aukcji nie zwrócił pełnej kwoty zapłaty

Jeśli nalega na płatność poza ebay

 

- narusza zasady ebay

 

 

podaj numer z wiadomości od sprzedawcy, do obsługi (a drugi print screen wiadomości o DOPŁACIE za wysłanie pieniedzy przez PAYPAL) DOSTANIE OSTRZEŻENIE OD SERWISU ZA TAKIE PRAKTYKI

 

JESLI  zaakceptowałeś ANULOWANIE TRANZAKCJI ---- Ebay ostrzega ze to koniec komunikacji i pełne rozstrzygnecie sprawy miedzy kupujacym a sprzedawcą

 

TO JUZ PO HERBACIE 😞

 

TRANZAKCJI NIE BYŁO - TO CO MASZ  TO MASZ NIC WIECEJ NIE ODZYSKASZ,

 

NAWET W TYM MOMENCIE JUZ NIE WYSTAWISZ NEGATYWA -----

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź