Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

rozliczanie faktur za ebay

Witam W jaki sposób rozliczacie faktury wystawiane prze ebay? Mam firmę i VAT-UE. Dostaję faktury na 0% VAT. Moje biuro podatkowe, jak dotąd wliczało to jedynie w koszty, ale z tego co doczytałem powinno się doliczic i uiścic 23% VAT. pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 4414 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zly adres przez kupującego i takie saobie ebay

Witam mam 2 pytania kupujący zaplacił podał adres z pay przesyłka wyslana - otwiera spór nie dotarlo sprawdzam i okazuje się że adres miejscowości to Hiszpania a w karcie platnosci ma Niemcy i nie zmieniła tego i takie info przyszlo do mnie Wg mnie n...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 424 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! od 1 Stycznia konieczność wystawiania faktur VAT dla klientów z UE !

Witamczy jest jakiś sposób aby automatycznie klient po wpłacie na konto paypal otrzymywał na swojego maila fakture od nas ?Jak podchodzicie do tego? obowiązek wystawiania wszystkim klientom z Unii faktury d..to dwa razy więcej roboty.. Pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 967 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

lista kategorii widoczna w aukcji

Witam. Posiadam konto na ebay.pl i sprzedaje na ebay.co.uk oraz de. Mam juz zalozony sklep i Utworzylam w nim kategorie. Kategorie widoczne są tylko gdy ktoś wejdzie w mój sklep a Chcialabym jednak aby te kategorie były widoczne rowniez na kazdej moj...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 347 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Gdzie się wystawia komentarze?

Nie śmiejcie się proszę,ale szukam i szukam i znaleźć nie mogę...Otrzymałam komentarze od kupujących i również chciałam im wystawić,ale ten serwis chyba zbyt skomplikowany dla mnie ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 191 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kwestie podatkowe

Witam.Proszę o pomoc w kwestii rozliczenia się z urzędem skarbowym w następującej sytuacji: kupiłem towar na allegro następnie wystawiłem go na ebay.pl. Prawdopodobnie kupcem będzie osoba z włoch. Za towar zapłaciłem 925pln z kosztami dostawy a sprze...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 182 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Opinie / komentarze

Czy opinie / komentarze są wystawiane od ilości sprzedanych przedmiotów (różnych) czy ogólnie od transakcji z jednym kupującym?Tzn. chodzi mi o to, czy jak jeden kupujący kupił ode mnie 4 różne przedmioty to może wystawić 1 komentarz czy 4?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 212 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wymagania do sprzedaży za granicą i weryfikacja konta

Witam.Może ktoś z doświadczeniem mi podpowie jak to jest, że nie spełniam wymagań 10 komentarzy oraz 90 dni od sprzedaży pierwszego przedmiotu a i tak moją aukcję widzę przez np ebay.com a także ebay.co.uk i ebay.de? Co w takim razie w praktyce daje ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 336 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wystawienie aukcji na ebay.pl a kupno przez osobę z zagranicy

Witam serdecznie,Chciałbym wyjaśnić pewną kwestię. Mianowicie jaką prowizję zapłacę jeżeli towar wystawie na ebay.pl a zakupiony zostanie np przez użytkownika ebay.co.uk? Czy będzie to 2,5 % czy 10%? Sorki za być może banalne pytanie, ale nigdzie nie...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 238 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wystawianie aukcji w kilku serwisach

Witam, czy istnieje możliwość wystawienia jednej aukcji w kilku serwisach na eBay ? Konkretnie chodzi mi o to, czy np jak wystawiam obuwie to mogę zaznaczyć aby zostały wystawione na Ebay.co.uk oraz Ebay.de ? Czy w każdym serwisie muszę robić to oddz...

Zapisywanie aukcji

Czy istnieje narzędzie(np. turbolister) które umożliwia zapisanie niesprzedanych aukcji, tak żeby później można było je z powrotem umieścić na ebay'u? Po jakimś czasie niesprzedane aukcję znikają, a nie chcę mi się ich od nowa tworzyć:)

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 284 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Promocje cenowe ebay.de

Witam,Próbowałem wystawić promocje % cenowe w sklepie na ebay.de i na zwykłych aukcjach i napotykam na swojej drodze wielką ścianę. Sklep jest otwarty, przedmioty przypisane do kategorii. Przy tworzeniu promocji cenowej nie mogę jednak wybrać towarów...

Pozew i wyrok zaoczny z Niemiec. Co robić?

Jakiś czas temu z sklepu internetowego sprzedałem kilka rzeczy do klientów z Niemiec.Nawet się dziwiłem ,że jest takie zainteresowanie polskimi produktami w Niemczech.Chodziło o polskie wody toaletowe, które u nas są dostępne w większosci drogerii, T...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1078 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań