Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Przesyłka wróciła z Niemiec.

Witam,Mam taki problem , wróciła przesyłka z Niemiec .Na kopercie jest naklejony druk CN15 z adnotacja niedozwolone.Na aukcji sprzedałem to. http://www.ebay.com/itm/300986167118?ssPageName=STRK:MESOX:IT&_trksid=p3984.m1559.l2649 Do Niemiec wysłałem j...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1118 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Awaria ?

Jest u was od kilku godzin awaria ?Brak dostępu do sprzedanych kłopoty z innymi funkacjami sewisu.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2069 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Znowu o prowizjach

Tym razem opis jak ebay dyma sprzedawcow na prowizji od kosztow wyslki. Pomijam ze sama prowizja od kosztow wysylki jest chorym wymyslem jak dalej doic sprzedawce, przeciez ja sprzedaje produkt a nie wysylke to czymu place prowizje od wysylki?Ale nie...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 238 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

SKLEP EBAY - GDZIE ZAŁOŻYĆ

Witam serdecznie wszystkic sprzedawców. Z racji iż Polski ebay rozwija się coraz bardziej może nie w zabujczym tempie ale się rozwija i mamy coraz więcej sprzedawców z doświadczeniem chciałbym się poradzić. Chciałbym zapytać gdzię opłaca się założyć ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 585 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay z góry wie co ja chcę zrobić....telepatia? (wątek o niepełnym adresie kupującego)

Serdecznie dziękujemy za kontakt z Działem Obsługi Klienta eBay. W Twojej wiadomości prosisz nas o usunięcie negatywnej opinii wraz z otrzymanym komentarzem. Nie PROSIŁEM o to,napisałem tylko że kupujący nadużywa procesu zgłaszania sporów ponieważ gr...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 189 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PayPal a DHL w Niemczech

Cos mi sie poprzestawialo i nie wiem gdzie to zmienic. Mam konto i sklep w DE i jak chce drukowac etykiete na DHL czy Hermes prosto z systemu tam gdzie jest ta opcja `Versandetikett drucken` to jakims dziwnym, na prawde bardzo dziwnym sposobem przeno...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 132 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ruski szykuje przekręt?

Dziwny przypadek mi sie trafil. Ruski kient kupil 1 tor modelarski (gdzie przy makiecie idze ich od groma i praktycznie zawsze kupuje sie ich wieksza ilosc) za 1.70€, wyslke do Ruskich mam napisana dla tego produktu 5€ (gdzie tu sens i logika kupowan...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 261 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Chciałabym sprzedać przedmiot za granicę - proszę o pomoc :)

Dzień dobry Byłabym bardzo wdzięczna użytkownikom doświadczonym w sprzedawaniu na ebay za granicę za pomoc, polegającą na potwierdzeniu, że dobrze zrozumiałam interesujące mnie kwestie związane z tą sprzedażą (przez informacje, umieszczone w poradni...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 235 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

ryczałt a księga rozchodów i przychodów

Dzień dobry. Mam pytanko. Wiem, że jest możliwość uzyskania zwolnienia z opłacania 15% VAT zgodnie z Luxemburskim prawem podatkowym od końcowej kwoty sprzedaży. Czy to się tyczy prowadzenia działalności na ryczałt gdzie się płaci VAT 3%, 5,5%, 8,5%, ...

zakładają mi spory tylko na ebay.com

-nie kupują w USA-nie są zarejestrowani w USA-nie kupują w dolarach-ja nie jestem zarejestrowany w USA-nie płacę faktury za ebay w dolarach-wystawiona aukcji również nie jest w dolarach pomimo to 90% kupujących zakłada mi spór w Ebay.com dzięki temu ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 654 Wyświetlenia
  • 15 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Reklamacja Paypal-czy ktoś tu jest ....normalny?

Kupujący przyznał się że odebrał przesyłkę tylko był "pusta" tzn było w niej "pełno plastiku" czyli pianki PE w którą był zawinięty towar czyli 10 gr pasty diamentowej.Kupujący nigdy nie napisał żadnej wiadomości,przekształcił spór w roszczenie w cią...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 717 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Prośba o radę z rozliczeniami

Dzień dobry, sprzedaje na ebay.de ale nie wiem jak wystawiać na koniec miesiąca faktury w PL albo na bierząco. Zaznaczam, że konto mam polskie ale kwoty są w euro przez pay pal lub na konto bankowe. Czy istnieje możliwość drukowania z ebay.pl lub eba...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 346 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Poważny problem z kupującym

Witam, Sprzedałem płytę do Włoch, nowa, zafoliowana, oryginalna - japońskie wydanie zawierające charakterystyczny pasek OBI - wszystko zgodne z tym co było na aukcji. Wysłałem ją, podałem numery przesyłek itp itd. Po jakimś czasie kupujący otworzył s...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 213 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

sprzedaż jako osoba prywatna a firma -> podatki

Dzień dobryOd jakiegoś czasu sprzedaję używane przedmioty na ebay.uk, mam już za sobą ponad 400 transakcji. Jednak nie posiadam zarejestrowanej własnej działalności. Przyszedł czas, że chciałbym ją zarejestrować, żeby od strony prawnej nie było żadny...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 5995 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań